Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

"ТОШЕ ...МОСТ НА ЛЮБОВТА" Втората книга

+2
eleonara
valzal
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

valzal

valzal
Admin

Тоше не престава да провокира най-искрени и дълбоки чувства в нас. В книгата ще видите стихове и разкази посветени на Тоше,статии публикувани в различни медии за благотворителните акции "Тошин Мост на Любовта", както и разкази от посещенията в родният му град Крушево.
Разпространението на книгата е с благотворителна цел - срещу дарение от 10лв. Събраните средства ще подпомогнат акцията ни през март 2013.

Как да се сдобиете с книгата "Тоше ...Мост на Любовта"
Давате заявка за 1,2,3 ... книги. Изпращате парите на посочен адрес чрез пощенски запис или банкова сметка.След това ние ще ви изпратим книгата.

Адреса:
Елеонора Стоянова Василева
гр.Кюстендил
ул"Орлица"5
пк 2500
ДО ПОИСКВАНЕ

а ето и банковата сметка: BG42STSA93000002360411 - банка ДСК - Искра Рацова

ПС: Към сумата за книгата трябва да предвидите и сума за пощенски разходи от 1.50 лв.

Ето клип със снимки на нашата книжка:
https://www.youtube.com/watch?v=VTFED52aK8c&feature=g-upl

valzal

valzal
Admin

Закупили книга до момента:
Габи Йосифова 1бр.
Дими Тончева 1бр.
Данна Иванова 2бр.
Диди Радкова 12бр.
Вили Кимищарска 1бр.
Искра Рацова 2бр.
Христина Горанова 2бр.
Силвия Спасова 2бр.
Вилиана Трайкова 1бр
Нели Цекова 1бр.
Влади Златева 1бр.
Диди Радкова 3бр.
Лили Димитрова 1бр.
Рени Иванова 1бр
Ивайла Чилева 1бр.
Мария Дойчева 1бр.
Диана Стойкова(болярчето) 3бр.
Ели Василева 1бр.

Ако желаете да притежавате книгата "Тоше ...Мост на Любовта" - ЗАЯВЕТЕ ТУК!!! study

eleonara

eleonara
Admin

Ето и актуалният списък към момента...

остатък 65лв.
Габи Йосифова
Дими Тончева
Данна Иванова
Диди Радкова
Вили Кимищарска
Искра Рацова
Христина Горанова
Тоти Славова
Силвия Спасова
Вилиана Трайкова
Нели Цекова
Влади Златева
Албена Тодорова
Лили Димитрова
Рени Иванова
Окси Данаилова
Ивайла Чилева
Мария Дойчева
Корнелия Василева
Диди Ванчева
Диана Стойкова(болярчето)
Златка Костова
Еличка Уорд
Ивайла Чилева
книга за Верица
книга за Игор
Деси Иванова
Мартин Хорео
Ирена Младенова
Екатерина Воева
Мария Христова
Ели Василева

Общо 635лв.

eleonara

eleonara
Admin

Здравейте момичета.Вижте знам,че е трудно но хайде да помислим начин как и къде да продадем останалите при мен книжки ,които са 60 на брой.Това са едни 600лв ,които си стоят заключени при мен.А някой може да има огромна нужда точно от тях.Книжките не са много,ако всеки продаде по 2бр. и сме готови.Може да оставим 10-тина бройки за да имаме ,когато се появи някой нова тошелинка или тошелин.Помислете хубаво,моля ви.Аз вече съм измислила едната книжка къде ще замине.

valzal

valzal
Admin

По този въпрос си мислих дали Ивайла би се съгласила да изпратим част от книжките в нейната книжарница ? Не много да речем 10-тина за проба?

n1k1nka



Има ли още книгииии????

irenap

irenap

има достатъчно много бройки от втората ни книга, ако искаш за себе си или пък имаш и приятели, които биха си купили, пиши тук. Книгите са у Елеонара и с нея можете да се уточните за плащането и изпращането

eleonara

eleonara
Admin

Здравей n1k1nka,книги има.Ако искаш да си вземеш пиши тук или се свържи с мен в ФБ Eleonara Vasileva.

Кристияна



Здравейте, бих искала ако все още имате налична книгата да си я закупя. И случайно ако имате и първата книга, много бих се радвала да си закупя и нея.
Възхищавам ви се изключително много, че сте осъществили идеята да издадете книги в памет на най-великия балкански музикант и човек.

karina_l

karina_l

Аз също бих искала да си поръчам книжките.Благодаря!

irenap

irenap

здравейте, момичета. Свободни бройки има само от втората книга. Ако все още не сте се свързали с Елеонара, у която са книгите, ще ви дам координати

Кристияна



Да, ако може бих желала координати, защото не съм се свързала все още с никого. Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите