Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Внимание! За всички потребители на форума!

+2
eleonara
valzal
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

valzal

valzal
Admin

ВАЖНО!
Тук ще намерите план-графика за юни 2013/май 2014 с предстоящите събития,които ще реализираме за периода, моля прочетете!!!

https://www.dropbox.com/s/wmi44iy8eib1my2/calendar%20Forum%20Tose.docx

1.ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Всяко мнение,което не е написано на кирилица ще бъде изтрито!

2.Всякакви караници и размяна на обиди между форумците са забранени!

3.Офтопика не е препоръчителен!Постовете съдржащи офтопик ще бъдат редактирани/изтривани

4.Темите или мненията,които не са пуснати в правилен раздел ще бъдат изтрити!

5. Ползването на повече от един профил също е неприемливо! Ако имате някакъв проблем с влизането във форума с текущият си профил, моля уведомете админите!

Потребител,който многократно нарушава правилата на форума ще бъде наказан с БАН!

valzal

valzal
Admin

valzal написа:1.ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Всяко мнение,което не е написано на кирилица ще бъде изтрито!

Изключение е само English Corner, където може да се ползва латиница, когато се пише на английски език!
Благодарим Ви!

eleonara

eleonara
Admin

План графика,който виждате по-горе не е окончателен.Той може да бъде променян в хода на времето.Отбелязаните дати са само ориетировъчни.Който има някаква идея винаги може да я сподели.Идеята да направим такъв календар с предстоящите инициативи е за да се улесни и организира по-лесно цялата ни работа.Така всичко ще е по-систематизирано.Очаквам мненията ви. Внимание! За всички потребители на форума! 1199265026
Ето ви и първата тема за обсъждане: Тоше парти "под открито небе". Внимание! За всички потребители на форума! 1199265026

tinalogos

tinalogos

Здравейте на всички!Прочетох всичко ,което се е обсъждало и видях примерния график за нашите действия.Със всичко съм съгласна ,само проблемът е ,че аз в такъв случай никога няма да мога да се включа в дискусия,защото всички те са в съботните дни.
Аз и до сега не съм имала възможност ,дори и да е в друг ден от седмицата ,но винаги се старая д а се информирам за всичко ,което се случва.Просто,това е обяснимо ,предвид моята работа.Надявам се ,че това не ме прави незаинтересована и безучастна.Аз ще продължавам да давам всичко от себе си. :
tose:

eleonara

eleonara
Admin

Тинче в никакъв случай не си страничен наблюдател.Най-удобното място за дискусии е тук във форума,защото тук всеки сяда когато му е удобно и изразява мнение.Вчера писах на Дани за да ми каже колко точно парички има при нея и ще ви кажа с какви пари разполага ме в моменти.По-груби сметки има над 1000лв.Ако искате тези пари може да ги използва ме за посещението в дома в Крушево,където няма да ни отидат много пари.А другата част да остане за закупуване на ученически пособия и стипетдии за децата от "Мария Луиза"?
Имам и една луда идея в главата,но просто не виждам как можем да я усъществим.Миналата година когато ходих ме на Крушево,на връщане от манастира спрях ме на едно място да пием вода.Водата беше изворна и много хубаво,но още не беше построена чешма.Та чудех се как бих ме могли примерно ние да я направим тази чешма.Ще бъде много хубаво.То може би това е работа на управата на града,или пък не знам.Вие какво мислите?

eleonara

eleonara
Admin

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=487027857994021&set=a.486977971332343.120577.100000604323177&type=3&theater
Ето за тази водичка ви говоря,манастирска вода [img]http://www.pic4

Viksi

Viksi
Admin

За чешмата в Крушево не мисля,че е по силите ни, а относно остатъка от акцията обсъждането предлагам да го изместим в друга тема например в раздел " Други благотворителни инициативи" за да не затрупваме тази

eleonara

eleonara
Admin

Чак да не е по-силите ни,ако се нахванем мисля,че бих ме се справили .Повече ме притес8нява организацията на местно ниво.Не,че имам идея колко пари може да струва направата на подобно нещо. sunny

irenap

irenap

първо да кажа на Тинчето, в никакъв случай да не си мисли някакви такива работи за безполезност. Много добре знаем, че тя има много обективна причина да не може да присъства в скайп разговорите ни. А и на всички ни се налага да отсъстваме от такива разговори и да пропускаме разни неща, така че не е фатално. Затова се опитваме да поподредим нещата, за да ни е малко по-лесно. Аз лично мисля, че неделя вечер е по-удобно за разговор, ама както решим. Относно идеята на Ели за чешмата, не искам да ти режа крилете, но съм силно скептична, защото въобще нямам добро мнение за управата на кКРУШЕВО и евентуално отговорните лица и въобще не смятам, че местните оценяват някакви такива жестове. Оше не мога да преглътна онези 2000 евро, които дарихме за нотна ограда и вече три години, ни ограда, ни пари. Личното ми мнение е че подаръците трябва да са само за Тоше, евентуално за най-близките му хора, и една забава за децата в детския център може, ако има достатъчно хора на място да я осъществят

tinalogos

tinalogos

Идеята ,като идея е много хубава за чешма ,но наистина е трудна за осъществяване.Аз също скоро се сетих за оградата и даже си мислех ,че съм пропуснала нещо.

valzal

valzal
Admin

Момичета и аз съм съгласна с план-графика. Нека да си бъде тук за да отбелязваме нововъзникналите идеи, а за фиксираните като раздаване на мечти на 16 .10 , РД на Тоше, 15.09 акция за първи учебен ден можем да ги напишем и в календара на форума отваряйки съответната тема. За някои от инициативите вече си има тема. Така всеки път като цъкнем на календар че ни излизат събитията за съответния месец и дискусиите по тях.

Danna Donku

Danna Donku

Здравейте! И аз съм съгласна с графиката, даже си я разпечатах и си я нося с мен, да не пропусна нещо. За срещите в събота- не винаги ще съм на линия, но ще се информирам за нещата.
Относно наличните средства в момента- смятам, че трябва да си ги пазим и да не ги харчим на всяка цена, защото не се знае за следващата акция с какви възможности ще сме, дали ще направим достатъчно мартеници и колко ще продадем. Ако все пак решим да ги оползотворим, предлагам да е за лечение на дете или нещо друго жизненонеобходимо за някого, тъй като не разполагаме с толкова много средства, а и трудно ги събираме.
Относно чешмата в Крушево- споделям мнението на Искра, а и ако няма човек на място,който да следи нещата, няма как да стане. 
Поздрави и целувки на всички вас, лиспвате ми!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите