Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Проблеми при ползването на форума

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

valzal

valzal
Admin

Добре дошли! С радост ще се опитаме да Ви помогнем с регистрация, вход във форума , писане на пост , отваряне на тема ...

valzal

valzal
Admin

PolskoCveke написа:http://bglovetose.fr.yuku.com/ Разбирам,че за да се улеснят нещата за някои създадохте нов форум,но колкото и да е хубав този е далеч по-беден от стария.Не е ли възможно когато имате време да пренесете цялата информация тук,защото така се губят години..и трепетите на много хора,които понякога дори с детска наисвност са споделяли болките и радостите си свързани с Тоше.В началото сме били много далеч от акцийте,но много хора са порастнали именно с Тоше и неговия път па макар и да не са давали пари и да не са участвали никъде.Още помня как като на шега с Нинчето,която още беше ученичка, организирахме 1та акция в Пловдив.Сега за хора,които работят е много по-лесно да се ангажират с организация на нещо и да отделят по-малко от бюджета си но тогава не беше така.Не всичко беше акции,имахме и други по-нематариално цели.Имаше къде всеки да сподели как се чувства,какво изпитва,а сега едва успях да намеря къде да напиша това мнение,което сигурно ще ви подразни,но това съм си аз,винаги съм била дразнеща за много хора.Њажно е не само къде сме сега и с какво се занимаваме,важно е какви сме били и как с Тоше сме израстнали за да стигнем до тук.Надявам се с времето все пак да успеете да пренесете цялата информация от другия форум тук,защото тя е важна,много хора са минали през форума,някои са оставили следа,други не,но все пак е важно началото и първите плахи стъпки,да се знае че не сме започнали от 1 година.В крайна сметка форума е ваш,вие ще прецените дали да ми послушате глупостите Smile
Viksi написа:Лони, позволи ми да уточня: този форум е направен за да се улесни намирането на необходимата информация и да бъде по-лесно на всички не на "някои". "Форумът си е ваш" също не ми звучи добре, а и не е вярно,защото аз не съм чула някой да каже -моя форум. Отново той е на всички.
Постарали сме се да преместим всичко важно , максимално систематизирано,защото когато нов човек се появи във форума той едва ли ще има толкова време да прочете всички трепети около организацията на дадена акция. Целта е като влезе да прочете накратко инфо какво , къде и как е направено в предишните години. Можеш да предложиш конкретни теми които смяташ ,че са важни и сме пропуснали да преместим, но нека това стане в темата Препоръки в раздела Добре дошли. Разбирам какво имаш предвид,но всичко няма как да бъде пренесено тук пост по пост,защото си губи смисъла.При такова положение можехме да си останем в стария форум.

valzal

valzal
Admin

Всеки, който иска да научи за трепетите може да прочете тук http://bglovetose.fr.yuku.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите