Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Любопитни случки с Тоше

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Любопитни случки с Тоше Empty Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 8:49 pm

eleonara

eleonara
Admin

В Крушево има едно интернет-кафе "Underground" в което има около 10 компютъра и Тоше често ходел там с приятели да играят любимата му игра CS (Counter Strike) в мрежа.Един ден собственичката на кафето забелязала,че на един от мониторите са нарисувани много черни точки с флумастер и попитала сервитьорката какво е и кой го е направил.Тя казала,че на този компютър седял Тоше.Жената звъннала на Тоше и го пита дали знае кой го е направил,а той и отговорил че е той.Тя го питала : "Е защо го направи?" , а той й отвърнал : "ами не можах да се прицеля, защото много бързо се мърдат играчите и си отбелязвам за да знам къде да стрелям" При което тя се засмяла и го попитала "Добре ,а как ще се изчисти това?" , а той й казал : "Е аз нали утре пак ще дойда да играя" Razz

2Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 8:50 pm

eleonara

eleonara
Admin

Друга история:
В къщата си в Скопие както всички знаем,Тоше често оставал до късно и играел на компютъра си когато има време.Една вечер играел някаква игра с динозаври и Тоше стигнал до момент в който не можел да мине въпросния динозавър и решил да звънне на един приятел да го пита и той го посъветвал.Но след това Тоше пак звъни: "Моля те ела у нас да ми го минеш че не могаааа,ще ме убиее" ,а приятеля му му казал : "Абе Тоше 3 часа през нощта е!" и му затворил.На другия ден като се видяли Тоше му се извинил за късното обаждане и му казал "Извинявай, трябваше..не знаеш колко беше силен" Very Happy

3Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 8:54 pm

eleonara

eleonara
Admin

ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ

любими парфюми - Armani Code и Armani Aqua Di Gio
любим филм -Гладиатор
любимо животно - Куче и ягуар
любим чай - боровинки и майчина душица
любима книга - "Тайната на Шамбала"
любима марка слънчеви очила - Police

Как са му казвали приятелите в Крушево - Pejac и Toski

5 неща без които не може - автомобил,телефон,ДВД плеър,книги и чизми Smile

Най-глупавото нещо което е правил - счупил стъклата на цялото училище
и другия случай- с няколко приятели се "заиграли" с пушка и счупили стъклата на някакви туристи но иначе не е бил проблемно дете
Кога е дал първият си автограф - "Toa bese na Melfest, koga se sluci mojot prv oficijalen nastap pred publika, vo sala, so mikrofon. Bese toa 1997-mata. Pobediv so pesnata "Yesterday". Togas dojdoa nekolku devojcinja da im dadam avtogram. Ne znaev kako da se potpisuvam. Posle toa go izvezbav potpisot. Kolku avtogrami imam dadeno do sega? Preku 200-300.000 sigurno. Vo poslednive tri meseca dadov preku 2.000 avtogrami."

4Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 8:58 pm

eleonara

eleonara
Admin

Още една малка тайна за Тоше!Това го прочетах в международния форум едно момиче разказва,че кагото говорили с Енди Райт за Тоше той им разказал,че близо до хотела в Лондон имало Kentucky Fried Chiken и Тоше всяка сутрин минавал от там и си вземал "popcorn chiken"и всеки път влизал в студиото с такива много ги обичал!Ето как изглеждат: [You must be registered and logged in to see this link.]

5Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 9:01 pm

eleonara

eleonara
Admin

Току що гледах малка част от концерта на Тоше от 5.10.2007 в Скопие и ми стана много смешно от нещо което казва Тоше по време на концерта!!! Та Той казва :

Да ви разкажа за един гаф, който се случи с мен, значи купувам си аз дънки , ама такива модерни с дупки, нали сега такива са модерни и се прибирам вкъщи и си лягам да спя, сутринта се събуждам и гледам дънките зашити, питам аз баба ми , какво се е случило с дънките и тя ми вика : Ми маме да не ми одиш скинен за това ги заших !!! Razz Laughing Razz Ох Тошееееееееее !!! I love you

6Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 9:02 pm

eleonara

eleonara
Admin

Една история за Тоше,приятелят му Иле и един...Устойчив телефон

Тоше е обожавал телефоните и ги е сменял "като чорапи".Това се случило 2000-та година,когато е живеел под наем.Той и неговият съквартирант Иле сменяли мобилните си с новите,които излизали на пазара.Ето един цитат от изява на Тоше за ТАА.Значи Тоше е бил на 19 години: „ Сега ще направя реклама на Siemens M36.Случи се катастрофа,когато взехме този Siemens.Иле донесе два такива телефона - един за него и един за мене.Искахме да проверим дали наистина са водоустойчиви...Трябваше наистина да са водоустойчиви,но само ако ги напръскаш с вода.А ние го сложихме в чаша с вода.След известно време от чашата започнаха да излизат мехурчета...Извадихме телефона,отворихме го,но нямахме сешоар да го подсушим.Когато отидохме на ресторант взехме от кухнята жар и над пържолите държахме телефона да се подсуши.И така имахме един бурен ден с мобилния телефон.“
Та само си представете...Тоше и неговия приятел мятат телефона на скарата...

7Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Сря Дек 05, 2012 9:04 pm

eleonara

eleonara
Admin

Анастас Проески - чичото на Тоше ни разказа случка,която най-близките от семейството,на гроба разбрали от един 70 - годишен старец от околните села.Когато старецът завършил работата на Прилепския пазар,тръгнал към автобусната спирка,но изпуснал бусчето с което трябвало да се върне до селото,а за друг билет нямал пари.Тоше,който често обичал да се вози на мотора си,видял старецът натоварен и го спрял да го пита къде отива.Дядото му казал,че отива пеш до селото си,защото останал без пари.Но когато момчето с каска,тениска и тъмни очила го поканило да го закара до тях,старецът се дръпнал,няма доверие на непознатия моторист.Тоше не го убеждавал много,обърнал мотора в посока Прилеп,отишъл до автобусната спирка и на дал на първия таксиметров шофьор 500 денара,за да прибере измореният старец от пътя.Таксиметровият шофьор сторил това,видял дядото и го поканил в колата.Но той повторно отказал превоз,като обяснил,че няма пари.Старецът се качил,когато шофьорът му казал,че момчето с мотора е платило превоза му и тогава старецът осъзнал,че момчето с мотора е Тоше.

8Любопитни случки с Тоше Empty Re: Любопитни случки с Тоше Вто Май 24, 2016 3:35 pm

Arch7



24-ти мај 2016. = ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СИТЕstudy

Любопитни случки с Тоше 2j0f97r

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите