Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

1-ви юни. Да поздравим децата!

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

valzal

valzal
Admin

Здравейте, милички! 1-ви юни. Да поздравим децата! 1199265026
Възможно е някъде вече да се обсъждало и аз да съм пропуснала, но 1-ви Юни наближава и е редно отново да поздравим малчуганите от домовете, които сме посещавали с техният празник!
Направих картичка и ако искате можем да я използваме. Тази година не разполагаме с достатъчно време от тук да ги разпечатам и разпратя както предните години и без това не съм сигурна дали пристигат навсякъде ...
Ако ви хареса - използвайте я , ако ли не бързичко ще трябва да измислим нещо друго! 1-ви юни. Да поздравим децата! 3210271528 1-ви юни. Да поздравим децата! Toseli10

eleonara

eleonara
Admin

Влади ,много ми харесва картичката.Само една снимка на Тоше ми липсва на нея.Иначе ,ако нямате нищо против искам аз да се захвана с изпращането. cheers
Влади ако има адресите от миналата година на всички домове може да ми ги даде, за да не ги вадя един по един 1-ви юни. Да поздравим децата! 1199265026

valzal

valzal
Admin

Тези адреси имам Ели, но на Шуменските домове мисля че не са актуални ...

ДОМ ЗА ДЕЦА, ЛИШЕНИ ОТ РОДИТЕЛСКА ГРИЖА "ДЕТЕЛИНА"
гр. Плевен, област: Плевен, пощ. код:5800, жк СТОРГОЗИЯ ул.МИТРОПОЛ.КЛИМЕНТ № 93


ДОМ ЗА ДЕЦА С УМСТВЕНА ИЗОСТАНАЛОСТ адрес: пощ.код 6091 с.Петрово, област Стара Загора, община Стара Загора

дом за стари хора "Д-р Ст. Смядовски"
гр. Шумен, м. "Мантово лозe"
пощенския код на Шумен е 9700


ДДЛРГ-Дом за деца, лишени от родителска грижа
"Княгиня Мария - Луиза"
Пловдив
ул."Асен Златаров" 29

ДДЛРГ “Таньо Войвода” - Асеновград
[1:09:30 PM] benoslava: гр. Асеновград, област: Пловдив, пощ. код:4230, ул. ШЕСТИ ЯНУАРИ № 14

гр.Каспичан, общ.Каспичан,област Шумен, ул."Д.Благоев"51, ДДЛРГ "Слънце"

с. Нареченски бани 4239
Област Пловдив, община Асеновград
ДДЛРГ "Гергана" ул."Младост" №1

Подчертаните в червено адреси мисля че вече не са актуални

Viksi

Viksi
Admin

много е хубава картичката Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите