Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Аз съм....:)

+12
n1k1nka
Mina Ioveva
vanya
cresha
elpis
Danna Donku
dimitrina_divas
Benush
Viksi
irenap
valzal
eleonara
16 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Аз съм....:) Empty Аз съм....:) Пет Ное 30, 2012 4:05 am

eleonara

eleonara
Admin

Здравейте!Казвам се Ели Василева.Във форума съм от 29.януари 2010г.Влязох за да намеря повече информация за моя идол Тоше Проески,а намерих най-невероятните хора и приятели ,които някога съм имала.Тоше сам по себе си промени много от моите възгледи за живота.Но и момичетата и момчетата от този форум много ми повлияха за да бъда това,което съм днес.За тези вече почти три година сътворих ме толкова хубави неща.Надявам се всеки,който се регистрира тук да се чувства уютно и да му хареса.
Момичета,момчета много се гордея с вас.Заедно можем,обичам ви бреее cheers



Последната промяна е направена от eleonara на Пет Ное 30, 2012 5:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Пет Ное 30, 2012 5:36 am

valzal

valzal
Admin

Привет! Казвам се Владислава и открих форума през април 2009г. Малко преди това покрай предаването Мюзик Айдъл открих Тоше и търсейки информация за него попаднах на бБългарският форум за Тоше Проески. Днес този форум и дейноста му е част от живота ми I love you



Последната промяна е направена от valzal на Пет Яну 04, 2013 5:56 am; мнението е било променяно общо 1 път

3Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Дек 01, 2012 12:46 pm

irenap

irenap

А аз съм Искра. Във форума съм от Март 2009, тогава за пръв път открих личността и музиката на явлението Тоше Проески. Дойдох в този форум, за да науча повече за Тоше, но останах защото открих много приятели и сродни души, с които отдавна не ме свързва само Тоше, а хиляди други неща, спомени, емоции, споделени радости и тъги.

4Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Дек 01, 2012 11:03 pm

Viksi

Viksi
Admin

Aз съм Виктория. Част от форума съм от Септември 2009 година. Малко преди това аз също открих Тоше чрез предаването Мюзик айдъл, а по-късно и форума. Тук срещнах истински, добри и прекрасни хора,които мога да нарека приятели и с които съм преживяла прекрасни неща, а още по-прекрасни сигурно предстоят. А Тоше- Тоше е "виновникът" да ги срещна и да отворя сетивата си много повече за наистина важните и на пръв поглед малки жестове,които истински докосват сърцето и оставят следи.

5Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Нед Дек 02, 2012 2:37 pm

Benush

Benush

Моето име е Албена. Открих Тоше в далечната пролет на 2004 год., оттогава мина страшно много време, много неща се промениха,включително и това че през м.Декември 2010 г. попаднах сред другото ми семейство или иначе казано открих Българския форум на Тоше. Сега почти 2 години откакто съм сред тези момичета и момчета, усещам силата и влиянието на Тоше още по-осезателно, усещам как вече не съм сама, усещам как с един малък жест или дори една прегръдка светът става много по-красив,много по-добър и много по-истински - като песен... Тошева песен. Обичам ви!

6Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Нед Дек 23, 2012 6:52 am

valzal

valzal
Admin

Хайде всеки който се регистрира да се представи накратичко и как е открил форумът и Аз съм....:) 3210271528

7Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Сря Дек 26, 2012 9:09 am

dimitrina_divas

dimitrina_divas

Здравейте! Аз съм Димитрина Тончева, от Добрич.
Открих Тоше септември 2010г и от тогава Той е част от моето ежедневие.
Търсих информация за Тоше и така попаднах в Българския му форум.Дълго време го четях, като гост, докато една фея от Америка, /на име Влади/ не ме запозна с голямото Тошелинско семейство... [img]http://www.pic4

8Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Фев 02, 2013 8:34 pm

Danna Donku

Danna Donku

Аз съм Данна от Велико Търново.... открих Тоше на 15.11.2008 година- влетя съвсем неочаквано в живота ми и се намести в сърцето ми без да се усетяSmile На 17 ноември вече бях регистрирана в нашия Форум, за който знам от приятелката ми Ани- тя също е сред насSmile Историята на "срещата" ми с Тоше е толкова вълнуваща за мен, че мога да се разливам до безкрай. Истината е,че Тоше промени живота ми изцяло и най-прекрасното е, че винаги ще има голямо значение в живота и сърцето ми, защото ми е дал най-прекрасните неща- доброта и любов, с които напълни сърцето ми, даде ми вас, които сте ми като семейство- прекрасно е да знаеш, че си имаш семейство из целия свят и то те разбира и обича без думи и обясненияSmile Тоше ми даде и една истинска любов, тъй като както и повечето от вас, Тоше бе причината да отида до Крушево и после да се завръщам там, докато на втората година в Крушево срещнах бъдещия си съпруг, след една година пак там се влюбихме и след още една година пак там се и оженихме, а с някои от вас се веселихме на сватбата заедноSmileТака че завинаги съм свързана с Тоше и с вас, с нашите каузи и с цялата любов помежду ни- каквото и да се случва, приемете го: ние вече дотолкова омесихме съдбите си, че винаги ще сме заедно! Благодаря ти, Тоше, за тази привилегия, да те имам в живота си <3 Аз съм....:) 3210271528 Аз съм....:) 3210271528



Последната промяна е направена от Danna Donku на Вто Мар 05, 2013 4:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път

9Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Фев 02, 2013 8:40 pm

valzal

valzal
Admin

Дани, много точно си го казала и аз се чувствам като благословенна заради това,че "срещнах" Тоше и вас ! Аз съм....:) 3210271528 Целувки!! [img]http://www.pic4

10Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Фев 02, 2013 9:10 pm

eleonara

eleonara
Admin

..."каквото и да се случва, приемете го: ние вече дотолкова омесихме съдбите си, че винаги ще сме заедно!"....
Да,да,да и аз ви обожавам.Вие сте ми най-ярката светлива,слънца мои cheers

11Аз съм....:) Empty Ангелът в мен Вто Мар 05, 2013 2:24 pm

elpis

elpis

Здравейте, тошелинци! Аз съм....:) 3210271528 Приятно ми е да се присъединя към вашето голямо общество. Това, че и аз вече съм тук, съвсем не е случайно. Главната заподозряна и аз да се присъединя към вас е Данна Донку. Аз съм....:) 152378439 На 6 септември 2010 г. на Конниците във Велико Търново тя ме зарази с магията, която нашият ангел дава на всекиго от нас. Тогава чух първите песни на крушевския славей и разбрах за секунди, че неусетно нещо променя живота ми.
Нека за вас да съм просто Дани. На 24 години съм (боже, кога станаха!), роден съм в Пловдив. В момента съм студент във Виена, Австрия. По професия съм журналист, а от няколко години пиша и текстове на песни (по тази линия се запознах с моята тошевдъхновителка Данна).
Откакто Тоше влезе в сърцето ми, с всеки изминал ден правя по една малка крачка към личното си усъвършенстване. Тоше ми помага да се боря с малките дяволчета в себе си, с инатливия си характер. Тоше ме учи да бъда по-позитивен. Когато моята приятелка Данна ме предупреди съвсем в началото, че ме очаква подобна трансформация, признавам си, бях, меко казано, скептик. О, един певец да ми промени живота – да, бе, да, си казах тогава. Но… времето поставя всичко и всекиго на мястото си, както се казва. Така се случи и с мен.
Не минава ден, без да се срещна в мислите си с Тоше, без да чуя негова песен. Влюбен съм в песни като Cresa, Nikada, Malecka, Najdraga moja, Loso ti stoi, Go lazham sekoj nov refren, Ima li dan za nas, Jos uvjek sanjam da sme zajedno, Koj li ti grize obrazi.
Има две неща, свързани с Тоше, които бих искал да ми се случат: да имам неговите оригинални албуми (все още го слушам само през YouTube) и да посетя Крушево.
Пожелавам си го от сърце!
Ще се радвам да се запозная с повече от вас, „старите пушки“ във форума, и дай боже да създадем и приятелства с трайност във времето. Аз съм....:) 3067486102

12Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Вто Мар 05, 2013 5:47 pm

Viksi

Viksi
Admin

Дани, добре дошъл сред нас! Много се радвам,когато се появяват нови хора запленени от магията на Тоше и разказват за своите периоди преди и след Тоше Smile Една невероятна промяна която звучи налудничаво, странно, необичайно,но не и нормално ако не я е изпитал човек върху себе си!
И аз ти пожелавам да посетиш Крушево и лично да си накупиш оригинални дискове и ДВД-та ,защото така емоцията ще е двойна!

13Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Сря Мар 06, 2013 2:55 am

valzal

valzal
Admin

Добре дошъл, Дани!И аз като Вики много се радван=м да че чета Тошевите истории, на хората докоснали се до Него.Те всички в някаква степен си приличат, но всяка носи и своята уникалност.Благодаря ти,че си тук и вярвам, че ще срещнеш и още приятели като нашата безценна Дана.Хубавото е, че всички "пушки" тук имаме една обща цел - да продължим делото на Тоше и да допринесем той да се помни завинаги не само чрез музеи и статуи, а чрез това какво е провокирал у хората.
[img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4

14Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Сря Мар 06, 2013 9:12 am

elpis

elpis

Viksi, valzal, трогнат съм от топлото посрещане! <a href=http://yours <a href=http://yours Smile)) Стана ми много приятно, че с такова сърце приемате нови хора сред вас. В момента наваксвам с по-старите песни на Тоше - Данна ме "оборудва" с каквото може, хи-хи, за което съм й повече от благодарен. Данче, това е за теб, мило мое великотърновско цвеке! [img]http://www.pic4 За целия ти труд!
Е, момичета-кокичета, пожелавам ви приятен остатък от седмицата... и викам да идва по-бързо петъкът, стига сме се моткали на работните места. Very Happy
P.S. Интересно ми е от вас някой запален ли е по други балкански изпълнители освен Тоше и по кои. Можете да пишете да обменим опит, дето се вика. Smile)) Поздрави на всички ви, момичета!

15Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Чет Мар 07, 2013 1:04 pm

cresha

cresha

Да се представя и аз... Казвам се Оксана. Не съм от "старите пушки", само на 40 годинки съм...Smile) Профилното ми име е Цреша, по името на най-любимата ми песен на Тоше. С нейните акорди звъни и мобилния ми... Често в колата, като зазвучи точно тази песен и започвам да се бъркам по джобовете, но децата ме успокояват, че всъщност музиката идва от диска. Деца имам трички - едно момченце и две сестрички. Гошко през май ще стане на 9 г., Михаела през април ще навърши 13г, а Славея през юли - 16г. Михаела и Славея съм водила на наши акции в детски домове, водила съм ги и в Крушево - те си пазят някакво съвсем отделно място в сърцата си за Тоше и не дават на никого да го опетни! Съпругът ми, Тони, цени високо това, което правим заедно. Когато ни идват гости, винаги ме кара да пусна "Божилак" и пее песните на Тоше, обича да разказва за Крушево и нашите съвместни ходения там. Миналата година закарах и брат ми в Крушево - той е любител фотограф и много му хареса природата и планините там. Жалко, че тогава беше адски горещо и снимките не станаха много хубави, но той ми каза, че иска да отиде още веднъж в Крушево, но по друго време. А бяхме през август в Крушево, защото бяхме поканени на сватбата на нашата прекрасна Данна и нейния любим Таки. Тази сватба няма да забравя никога през живота си! Няма да забравя притесненията на младоженката и дългите чатения с нея; няма да забравя как Михи я нарисува в бяла стилна рокля до цъфнала череша; няма да забравя как в Крушево заедно с другите тошелинки отидохме заедно при Тоше и плакахме, и му пяхме песни, и му вързахме хартиени сърчица; няма да забравя как се опитахме да пуснем китайски фенер в небето там на Гуменье и Бени пусна на телефона песента на Металика в Тошино изпълнение и направихме "звездено небо" с телефоните си; няма да забравя как след ритуала в Общината на Крушево се качихме по колите и аз свалих до долу прозорците, надух клаксона и плейера до дупка и гласът на Тоше от песента му "Цреша" се разля из улиците на Крушево, докато се изкачвахме бавно-бавно по витите улички до ресторанта на върха; няма да забравя и как поздравихме булката с написаната от нея песен "Силна" - тази песен е вдъхновена от Тоше...

Да, заедно ние се открихме в този свят. Сякаш частички от Тоше има в нашите сърца и когато сме заедно, и когато правим нашите добри дела, той живее в нас и се радва там, горе, където и да е сега...

16Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Нед Мар 10, 2013 4:09 pm

eleonara

eleonara
Admin

Добре дошъл Дани,аз те познавам като фб приятел на Данна.Много се радвам ,че си част от нашето семейство и се надявам тепърва да се опознава ме и вървим заедно напред с Тоше в сърцето си.
Окси,а твоето "представяне" ме върна в онази незабравима седмица в Крушево където си оставих душата. Аз съм....:) 3210271528

17Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Сря Мар 13, 2013 1:17 pm

vanya

vanya

Здравейте,аз съм Ваня от Сандански.Отскоро съм в форума и съм "новичка" тук,но иначе съм почитателка на Тоше от 6 години.Харесах си го по тв Балканика и мисля че беше октомври месец,може да е било преди или след смъртта му.Това не е толкова важно,важното е какво въздействие има върху мен неговата харизма.Влюбих се първо в песента Moja и после след като го гледах на концерта в Skopje през 2006 година,тотално ме спечели.Ходих всеки ден в нет клуб и четях непрекъснато всички новини за него,няколко пъти излизах разплакана от клуба ,след като четох всичко което се е случило с него.После реших да си взема компютър и да си го гледам и слушам колкото ми душа иска SmileТолкова съм впечатлена от неговият характер и се опитвам да бъда и постъпвам като него.Той е пътеводната ми светлина,дала съм обещание пред себе си,че ще го слушам докато съм жива.От 6 г телефона ми звани САМО с негови песни,имам всичките му песни,интервюта и над 200 снимки..Но всички тези неща сигурно и вие ги имате,защото аз знам че вие сте като мен Laughing Аз съм....:) 1199265026

18Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Сря Мар 13, 2013 5:34 pm

irenap

irenap

много си права Ваня, историята на срещата ти с Тошевата магия напълно повтаря историята на всяка от нас - сълзите, магията, снимките, музиката, всичко

19Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Чет Мар 14, 2013 2:26 pm

valzal

valzal
Admin

Добре дошла , Ваня! Аз съм....:) 1199265026
Много се радваме, когато поредната сродна душа се присъедини към нашето скромно Тошево семейство! [img]http://www.pic4

20Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Пет Мар 15, 2013 10:44 am

Mina Ioveva

Mina Ioveva

Здравейте, Тошини Звезди I love you
Аз съм Мина и благодаря на Вселената за това, че ме запозна с Тоше и ме събра с вас. За мен той изгря на приказния 8. януари 2009 - един чудно хубав, слънчев четвъртък, който е останал запечатан в сърдечната ми памет като изливане на океан от Светлина върху мен. С появата на Тоше очите ми започнаха да се отварят за един съвършено нов свят на Любов, хармония, музика и красота, в който малките, прости, ежедневни радости и скърби придобиват ден след ден все повече смисъл, съдържание и очарование. Все повече разбирам, че човек е обречен да бъде щастлив и не може да избяга от щастието си, колкото и да се съпротивлява. Аз съм доказателство за това - дълго се съпротивлявах, дълго бягах от себе си, но щастието упорито ме настигна, хвана ме за двете ми ръце, прегърна ме, целуна ме и така ме огради от всички страни, че да не мога вече да се скрия от него. Благодаря от душа и сърце за това, че неведомите пътища на Любовта и Живота ме доведоха тук и ме събират с все повече прекрасни хора по цял свят.
Бъдете живи и здрави и вярвайте в щастието си! Аз съм....:) 152378439

21Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Пет Мар 15, 2013 4:43 pm

valzal

valzal
Admin

Мина Аз съм....:) 1199265026

22Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Мар 16, 2013 6:10 am

eleonara

eleonara
Admin

Здравей Ваня,добре дошла в нашето Тошево семейство-Надявам се тук се чувстваш уютно и в свои води.Иначе както irenap каза,нашата история за преоткриването на Тоше се повтаря и въпреки,че всеки го открива по различен начин и време последствията са едни и същи при всички.Пожелавам ти да носиш Тоше в сърцето си винаги cheers

23Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Мар 16, 2013 4:21 pm

vanya

vanya

Благодаря ви,момичета за топлият прием Аз съм....:) 1199265026 Радвам се,че всички чувстваме и мислим еднакво за Тоше,той е в сърцата на всички ни!TOSE FOREVER Аз съм....:) 3210271528 Аз съм....:) 3067486102 Аз съм....:) 803163692

24Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Нед Дек 08, 2013 10:50 am

n1k1nka



Здравейте! Казвам се Николета Тодорова от гр. Панагюрище съм. В стария форум съм почти от създаването му, за което много благодаря на Нина Кочанкова, която го създаде - тя е много готин човек! За този форум не знаех, защото не бях влизала скоро и в стария. А относно за Тоше.... Някога по тв планета пускаха две негови песни - Магия и Немаш ни благодарам. Тогава не съм имала огромен интерес към него, но ми правеше впечатление. За съжаление се запалих по него и песните му точно след като почина. От октомври месец 2007г. не съм спряла да го слушам, да мисля за него, да го обичам и да го боготворя! Много се радвам, че вече има и много почитатели в България, въпреки че не беше толкова популярен тук! Поздрави :*

25Аз съм....:) Empty Re: Аз съм....:) Съб Дек 14, 2013 4:49 am

valzal

valzal
Admin

Добре дошла, Николета! Поради смяна на хоста старият форум за съжаление блокира и се наложи да създадем този. Надявам се и тук да успеем да се съберем всички от голямото Тошелинско семейство и да продължаваме да правим малки-големи чудеса заедно!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите