Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

Аз съм....:)

+12
n1k1nka
Mina Ioveva
vanya
cresha
elpis
Danna Donku
dimitrina_divas
Benush
Viksi
irenap
valzal
eleonara
16 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Аз съм....:) - Page 2 Empty Аз съм....:) Пет Ное 30, 2012 4:05 am

eleonara

eleonara
Admin

First topic message reminder :

Здравейте!Казвам се Ели Василева.Във форума съм от 29.януари 2010г.Влязох за да намеря повече информация за моя идол Тоше Проески,а намерих най-невероятните хора и приятели ,които някога съм имала.Тоше сам по себе си промени много от моите възгледи за живота.Но и момичетата и момчетата от този форум много ми повлияха за да бъда това,което съм днес.За тези вече почти три година сътворих ме толкова хубави неща.Надявам се всеки,който се регистрира тук да се чувства уютно и да му хареса.
Момичета,момчета много се гордея с вас.Заедно можем,обичам ви бреее cheers



Последната промяна е направена от eleonara на Пет Ное 30, 2012 5:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път


26Аз съм....:) - Page 2 Empty Аз съм.... Вто Фев 11, 2014 6:56 pm

ralisia



Здравейте на всички,които сте във форума.Много се радвам и ми е приятно да се запознаем-аз съм Ралица на 20 г от Ботевград,студентка съм в първи курс в Софийски университет "Климент Охридски",изучавам политически науки,за момента работя и живея в Ботевград,но той е на 60 км от София и почти всеки ден пътувам до там,тъй че ще се радвам да се запозная с хората,които живеят в София ,като за начало.Регистрирах се наскоро,към края на месец януари,ясно е защо и какво ме накара-любовта към Тоше.Също искам да кажа,че имам желанието да се включа и във вашите акции и благотворителни каузи,запознах се и с една от Тошелинките вече-Данна,писахме си по фейсбук и по нейна препоръка се представям тук,тя ми разказа накратко за нещата,които правите и резултатите,които постигате ЗАЕДНО!!! Адмирации,за което Smile)) Разбрах,че се организирате и пътувате до Крушево.Надявам се като ме опознаете и мен по-добре да ми позволите да имам възможността да пътувам с вас Smile Ако се интересувате от нещо конкретно около мен,питайте,защото не се сещам какво да кажа още....това е от мен,Поздрави !!!

27Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Сря Фев 12, 2014 6:29 pm

cresha

cresha

Добре дошли на новорегистрираните във форума!
Ще ми бъде много приятно да се запознаем и да правим добри дела заедно!

28Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Сря Юли 09, 2014 5:52 pm

NesanicaKata



Здравствуйте дорогие мои Тошелинки. Давно хотела написать, но все не было времени. Многих из вас знаю, за это спасибо дорогой, любимой моей подруге Окси, дружбою с которой я очень и очень дорожу. Она делится со мной рассказывая о благотворительных мероприятиях, о собранных средствах на лечение больных детей, проведенных Тошелинками. Очень горжусь Вами. Это благое дело помогать людям. Я сама работаю в реабилитационном Центре для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей. Каждый день сталкиваюсь с непростыми людскими судьбами, вижу как страдают дети и стараюсь сделать со своими коллегами по работе все чтобы как можно чаще видеть улыбки на лицах детей. Хочу сказать Спасибо за книгу Мост на Любовта, каждой Тошелинке, которая приложила руку в создании этой книгу воспоминаний, безграничной любви к творчеству Тоше. ( Окси прислала мне эту книгу в феврале 2013 года и с тех пор почти каждый вечер перечитываю ее) . Желаю каждой из Тошелинок счастья, семейного благополучия, здоровья и чтобы никогда не кончались силы творить добро и продолжать миссию Тоше.

Обнимаю Всех, всех. Екатерина, России. извините что пишу на русском, просто болгарский язык знаю лишь чуть-чуть.

29Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Пет Авг 22, 2014 5:46 am

irenap

irenap

Спасибо Катя за прекрасные слова. Добро пожаловать на наш форум, мы всегда рады тебя увидить здесь. Эсли что то не понимаш, я уверена Оксана поможет, я тоже постараюсь

30Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Нед Авг 24, 2014 7:55 pm

Benush

Benush

Добро пожаловать, Katya  Аз съм....:) - Page 2 3067486102

31Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Съб Дек 05, 2015 6:36 pm

Кристияна



Здравейте, аз се казвам Кристияна и също като вас магията на Тоше ме омая и със сигурност ме промени. За форума разбрах, когато разбрах и за самият ангел Тоше. В сравнение с повечето от вас аз разбрах толкова скоро, чак ме е яд, че толкова години не съм знаела какво е невероятна музика, въпреки че в момента съм само на 16 години Very Happy
Датата на която разбрах за Тоше беше 21.08.2015 и тогава попаднах и на този невероятен форум. Първото нещо което ме разплака беше едно от писмата на Тошелинките и разбира се после дойдоха и другите сълзи за прекрасния глас на Тоше, за самия Тоше и за всичко това което е правил и е бил. Искам, а и има още много неща които да споделя с вас, но едно от най-важните неща които разбрах е, че Тоше продължава да живее в сърцата ни и да прави добро. Лично аз, след като разбрах за Тоше и за невероятните му хуманитарни дейности, реших и аз да направя нещо добро. Той ме вдъхнови и поради факта, че съм само на 16 и не мога да направя кой знае колко, дарих косата си за онкоболни деца. Smile
Аз съм....:) - Page 2 3210271528 Tose forever!!! Аз съм....:) - Page 2 803163692

32Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Съб Дек 05, 2015 6:53 pm

Danna Donku

Danna Donku

Добре дошла,Криси и браво! Сподели,ако има и още,от къде си? Ако искаш да си част от нашите акции,непременно пиши!поздравиии

33Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Съб Дек 05, 2015 8:09 pm

Кристияна



Да, със сигурност искам да съм част от вашите акции и не само, бих искала да се сближа с вас, с хора които наистина ме разбират. И съм от София. Smile

34Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Вто Яну 26, 2016 5:21 pm

irenap

irenap

добре дошла, Криси

35Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Сря Май 25, 2016 7:04 pm

domiti2009



Здравейте!Казвам се Донка Делчева и съм от Хасково.Ще се радвам да съм част от това невероятно Тошелинско семейство. На 40 г. съм. По някои път човек няма думи да опише как се чувства и как някои неща в живота го променят, навярно всеки от вас се е чувствал по този невероятен начин.Тоше - невероятна харизма, ангелски глас, голямо сърце, очи изпълнени с любов която раздава безрезервно, доброта доброта доброта....това ме промени, без да се усетя.Имам дъщеричка казва се Божидара на 7 г. и тя много харесва Тоше, слуша неговите песни и когато сме в колата винаги иска да пускаме диска с неговите песни. Разказвала съм й какъв е бил как е обичал много децата, как е помагал и обичал всички.Обича да ме изненадва като играе на таблета идва и ми казва: Мамо познай какво гледам????? Тоше го открих през 2011г. чрез брат ми, той беше гледал предаване в което някой е пял неговата песен" Боже чувай я от зло" и ми каза да я потърся в интернет/била много яка/ и че певеца се казвал Тоше Проески. Намерих я и от там нататък.... всеки от вас знае.

36Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Сря Юли 27, 2016 1:38 pm

Danna Donku

Danna Donku

Добре дошла, Донка! Малко късно отговаряме, но не се сърди- радваме се, да си част от нашето семейство! Надяваме се и на теб да ти хареса сред нас! Поздрави!!! flower I love you

37Аз съм....:) - Page 2 Empty Re: Аз съм....:) Сря Юли 27, 2016 4:19 pm

domiti2009



Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите