Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

ТМЛ България - 2013

+15
tinalogos
diana_88
raj4eto
rosi_k
Mina Ioveva
wili_wes
Benush
cresha
dimitrina_divas
Lili8may
irenap
Danna Donku
Viksi
eleonara
valzal
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Съобщение [Страница 5 от 5]

1ТМЛ България - 2013 - Page 5 Empty ТМЛ България - 2013 Сря Дек 26, 2012 7:25 pm

valzal

valzal
Admin

First topic message reminder :

ВАЖНО!

Благотворителната акция ТОШИН МОСТ НА ЛЮБОВТА стартира!
Средствата може да изпращата на познатата банкова сметка:

сметка в ЛЕВА
Райфайзенбанк
Даниела Иванова
IBAN: BG97RZBB91551097276003
BIC: RZBBBGSF

основание за превода: ТМЛ

За онези от вас, които предпочитат пощенски запис,ето адрес:

Елеонора Стоянова Василева
гр.Кюстендил 2500
ул"Орлица"5
ДО ПОИСКВАНЕ

Който изпрати своят принос моля да пише тук!

Срок за изпращане на средствата 20.03.2013г. , а ако сте си закупили мартенички и желаете да спестите от пощ. разх. може да изпратите средствата за акцията с паричките за мартенчиките.

Адрес за изпращане на пощенски картички:

с. Нареченски бани 4239
Област Пловдив, община Асеновград
ДДЛРГ "Гергана" ул."Младост" №1



Хайде нека ни е успешна акцията!

от 15/02/2013г.
Дойде време да решаваме окончателно къде ще се проведе тазгодишната акция Тошин мост на любовта България 2013.
Ще опиша накратко трите окончателни идеи и очаквам вашите мнения. Моля за активност и обоснованост на мненията за да вземем обективно решение!

Пловдив- дом " Мария Луиза"
Спортна площадка за която се събират в момента средства чрез продажба на книжка с есета на деца от дома на тема какво е любовта.
Бихме могли да помогнем финансово този проект ,който е на обща стойност
88 000 лева
- ще бъде построена на няколко етапа ,всеки от които ще струва 20 000 лв
- нашето участие в тази инициатива може да бъде удостоверено с фактура ,а по-късно след завършването на площадката ще се прави нещо като мономент с имената на дарителите.

Дом в Нареченски бани

В дома в момента има 22 деца. В момента там се извършва основен ремонт. След ремонта всеки две деца ще имат собствена стая.
- можем да помогнем за завършването на последната стая за която не са стигнали парите. необходими 800 лв; или да закупим кухненски шкафчета за кухнята в която има ремонт.

Кампания на сейв дарина

Средствата,които съберем можем да изпратим за някоя от активните кампании за лечение на деца. В момента има активна кампания, но тя е към своя край,защото парите скоро ще бъдат събрани, но при следваща можем да се включим ако изберем този вариант.

Срок за избор на кампания Понеделник, 18.02.2013г!

Ще копирам обратно постовете на Исето, Дани и Вики, които са си по темата.

@irenap
скъпи съфорумци, време е да се разбудим и да почнем да мислим за нашата следваща акция Тошин Мост на Любовта, защото Март наближава. Давайте вашите идеи и предложения какво и къде би било удачно да се организира. Всички знаем, че успехът на една акция зависи много от доброто и навременно планиране, така че за почваме с мисленето и предложенията

Danna Donku
Привет от мен, аз нямам ясно и конкретно предложение за момента, но ще импровизирам. След успеха на базара и красотите, които видях, предлагам годишната ни акция да мине под формата на базар, като парите да са насочени към лечение на някое болно дете или деца. Мисля, че с индивидуалната помощ можем да спечелим повече гражданско внимание и много случайни хора да отворят сърца и да помагат на свой ред. Също така ще си правим и мартеници, както всяка година. Конкретен дом в момента не мога да предложа, затова ми хрумва, че можем да продължим с базара, тъй като е удивително колко средства са събрани за няколко часа;
Ако ви хареса идеята, можем да я дообмислим, ако ли не- да се залавям да мисля нещо конкретно....

@Viksi
Базара не е типична инициатива като за ТМЛ, а и не можем да рискуваме да го организираме в друг град понеже сега сме познати само в Асеновград. Аз мисля,че първо трябва да помислим за дом в град в който до сега не сме имали акция , дали има подходящ и желаещи да се наемат с организацията и ако не се намери тогава можем да сменим малко формата на акцията ТМЛ като съберем помежду си средства , разбира се с помощта и на международния форум и я дарим на предварително избрано дете. Но това като резервен вариант. Има още домове и градове в който не сме били така че очаквам предложения

rosi_k:Тука до Асеновград има един дом за деца от 0 до 7 години в село Нареченски бани така че ако искате да е дом може да проверим и да видим какви са нагласите в него. Друг вариант е да се насочим към Чепеларе и околията, там също е пълно с домове, в които не сме били. Така че има много алтернативи



Последната промяна е направена от valzal на Пет Юни 07, 2013 5:29 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти


101ТМЛ България - 2013 - Page 5 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Апр 18, 2013 1:21 pm

valzal

valzal
Admin

Аз мился,че вторият вариянт е по-удачен. До сега не сме давали средства. Аз съм съгласна да осигурим материали на дечицата, но нека да се включими в кампанията на сейв дарина, мисля че имаме достатъчно парички да се справим и с двете, а и да си заделим за една първоюнска кампания някъде sunny

102ТМЛ България - 2013 - Page 5 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пет Апр 19, 2013 6:32 pm

Viksi

Viksi
Admin

Рая ще се заеме със закупуването на материалите след като и дадат списък с материалите. Ще се постараем да зарадваме децата преди празниците. Колкото до сейв дарина ще се включим и там , но в момента няма активна кампания и задължително ще ни остане и сума,която да си имаме в касата

103ТМЛ България - 2013 - Page 5 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Апр 24, 2013 4:20 pm

Viksi

Viksi
Admin

добри новини от Рая - вчера е взела списък с материалите за клиниката и са такива,които тя също използва за хобито си т.е знае от къде да ги закупи , а Окси и е пратила от парите,които останаха при нея заедно с календарче и картичка от Благоевград

104ТМЛ България - 2013 - Page 5 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Вто Апр 30, 2013 4:05 pm

Viksi

Viksi
Admin

Отчет за дарените художествени материали на клиниката във Варна

договор за дарение
ТМЛ България - 2013 - Page 5 Jdv1370244480o ТМЛ България - 2013 - Page 5 Klz1370244497c
материалите
ТМЛ България - 2013 - Page 5 6137783


бележки
ТМЛ България - 2013 - Page 5 6137790 ТМЛ България - 2013 - Page 5 Opt1370244557d

подарък от децата
ТМЛ България - 2013 - Page 5 Viu1370244613x



Последната промяна е направена от Viksi на Пон Юни 03, 2013 7:30 am; мнението е било променяно общо 1 път

raj4eto



Определено имам желание да разкажа как протече посещението в онкологичното отделение . Не съм виждала децата, имах контакт само с психоложката на отделението, но може би и до някъде е по-добре, незнам как щях да приема гледката на толкова болни дечица. Както и да е, отидох с пълна торба материали,беше толкова тежка,че взех приятелка с мен да я носим двете.Лекарката много се зарадва, поиска да и покажа какво сме напазарили, показа ни творения на децата,бях изключително впечатлена на какво са способни тези малки сладки човечета.После ме помоли да разкажа за Тоше, кой е, какъв е бил и т.н , за мен разбира се, това беше огромно удоволствие да говоря за него, дадох и календарчетата с него и дори и казах, ако има възможност трябва се запознае с творчеството му,че ще е очарована от него както всички хора, които се докоснат до него по един или друг начин.Даде ми рисунките за подарък от децата, написахме заедно договора за дарение и се разбрахме и за в бъдеще, да поддържаме връзка, ако можем да сме полезни с нещо.В общи линиии така мина посещението и дарението във Варна преди Великденските празници.По отнощение на парите от 200лв аз използвах 176лв от тях и при следващата акция ще преведа остатъка по сметкатаSmile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите