Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

ТМЛ България - 2013

+15
tinalogos
diana_88
raj4eto
rosi_k
Mina Ioveva
wili_wes
Benush
cresha
dimitrina_divas
Lili8may
irenap
Danna Donku
Viksi
eleonara
valzal
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

1ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty ТМЛ България - 2013 Сря Дек 26, 2012 7:25 pm

valzal

valzal
Admin

First topic message reminder :

ВАЖНО!

Благотворителната акция ТОШИН МОСТ НА ЛЮБОВТА стартира!
Средствата може да изпращата на познатата банкова сметка:

сметка в ЛЕВА
Райфайзенбанк
Даниела Иванова
IBAN: BG97RZBB91551097276003
BIC: RZBBBGSF

основание за превода: ТМЛ

За онези от вас, които предпочитат пощенски запис,ето адрес:

Елеонора Стоянова Василева
гр.Кюстендил 2500
ул"Орлица"5
ДО ПОИСКВАНЕ

Който изпрати своят принос моля да пише тук!

Срок за изпращане на средствата 20.03.2013г. , а ако сте си закупили мартенички и желаете да спестите от пощ. разх. може да изпратите средствата за акцията с паричките за мартенчиките.

Адрес за изпращане на пощенски картички:

с. Нареченски бани 4239
Област Пловдив, община Асеновград
ДДЛРГ "Гергана" ул."Младост" №1



Хайде нека ни е успешна акцията!

от 15/02/2013г.
Дойде време да решаваме окончателно къде ще се проведе тазгодишната акция Тошин мост на любовта България 2013.
Ще опиша накратко трите окончателни идеи и очаквам вашите мнения. Моля за активност и обоснованост на мненията за да вземем обективно решение!

Пловдив- дом " Мария Луиза"
Спортна площадка за която се събират в момента средства чрез продажба на книжка с есета на деца от дома на тема какво е любовта.
Бихме могли да помогнем финансово този проект ,който е на обща стойност
88 000 лева
- ще бъде построена на няколко етапа ,всеки от които ще струва 20 000 лв
- нашето участие в тази инициатива може да бъде удостоверено с фактура ,а по-късно след завършването на площадката ще се прави нещо като мономент с имената на дарителите.

Дом в Нареченски бани

В дома в момента има 22 деца. В момента там се извършва основен ремонт. След ремонта всеки две деца ще имат собствена стая.
- можем да помогнем за завършването на последната стая за която не са стигнали парите. необходими 800 лв; или да закупим кухненски шкафчета за кухнята в която има ремонт.

Кампания на сейв дарина

Средствата,които съберем можем да изпратим за някоя от активните кампании за лечение на деца. В момента има активна кампания, но тя е към своя край,защото парите скоро ще бъдат събрани, но при следваща можем да се включим ако изберем този вариант.

Срок за избор на кампания Понеделник, 18.02.2013г!

Ще копирам обратно постовете на Исето, Дани и Вики, които са си по темата.

@irenap
скъпи съфорумци, време е да се разбудим и да почнем да мислим за нашата следваща акция Тошин Мост на Любовта, защото Март наближава. Давайте вашите идеи и предложения какво и къде би било удачно да се организира. Всички знаем, че успехът на една акция зависи много от доброто и навременно планиране, така че за почваме с мисленето и предложенията

Danna Donku
Привет от мен, аз нямам ясно и конкретно предложение за момента, но ще импровизирам. След успеха на базара и красотите, които видях, предлагам годишната ни акция да мине под формата на базар, като парите да са насочени към лечение на някое болно дете или деца. Мисля, че с индивидуалната помощ можем да спечелим повече гражданско внимание и много случайни хора да отворят сърца и да помагат на свой ред. Също така ще си правим и мартеници, както всяка година. Конкретен дом в момента не мога да предложа, затова ми хрумва, че можем да продължим с базара, тъй като е удивително колко средства са събрани за няколко часа;
Ако ви хареса идеята, можем да я дообмислим, ако ли не- да се залавям да мисля нещо конкретно....

@Viksi
Базара не е типична инициатива като за ТМЛ, а и не можем да рискуваме да го организираме в друг град понеже сега сме познати само в Асеновград. Аз мисля,че първо трябва да помислим за дом в град в който до сега не сме имали акция , дали има подходящ и желаещи да се наемат с организацията и ако не се намери тогава можем да сменим малко формата на акцията ТМЛ като съберем помежду си средства , разбира се с помощта и на международния форум и я дарим на предварително избрано дете. Но това като резервен вариант. Има още домове и градове в който не сме били така че очаквам предложения

rosi_k:Тука до Асеновград има един дом за деца от 0 до 7 години в село Нареченски бани така че ако искате да е дом може да проверим и да видим какви са нагласите в него. Друг вариант е да се насочим към Чепеларе и околията, там също е пълно с домове, в които не сме били. Така че има много алтернативи



Последната промяна е направена от valzal на Пет Юни 07, 2013 5:29 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти


26ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 3:30 pm

Danna Donku

Danna Donku

Отново пиша, защото премислих отговора си, след като прочетох на Окси и Мина:
Ако изберем дома в Нареченски бани, това означава Роси да се нагърби не само с цялата организация, но и с акцията в самия ден, тъй като много малко от нас ще могат да присъстват, предвид това, че е твърде далече.... това също е фактор, който трябва да се помисли;
Ако изберем Пловдив пък, на мен някак не ми се иска да се включваме в проекта за спортна площадка- може би е хубаво начинание, но не смятам, че нашите така трудно събирани пари са подходяща инвестиция точно в това; Аз предлагам компромисен вариант- да изберем Пловдив, но да вложим средствата в нещо друго, не за площадката; Галя и Тоти могат да помислят и пак да говорят с директорите, дали има такава опция, в крайна сметка едва ли това е единственото належащо. Там са две за организиране, а и повече от нас ще могат да присъстват, защото смисъла на акциите ни е основно в живия контакт и в емоцията от нашите срещи с децата; С това не бива да се прави компромис.

27ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 3:32 pm

Mina Ioveva

Mina Ioveva

Здравейте, Тошини звезди  Ето ме и мен най-сетне на линия. Изчетох вашите предложения и мнения, помислих и за мен се оформят два варианта: дома в Нареченски бани и „Мария Луиза” в Пловдив. Не мога да избера един от двата, защото за единия говори разумът, за другия сърцето, а аз уважавам и двата гласа. Затова реших да ви изложа моето виждане с пълната вяра, че в крайна сметка ще бъде взето решението, което е най-добро за всички. Каквото и да решим, аз съм с вас с каквото мога.
1. За дома в Нареченски бани говорят следните аргументи: ремонтът е на привършване и нуждите са ясно дефинирани (средства или за последната стая, или за кухненски шкафове, т. е. съвсем конкретни материални нужди), сумата не е голяма и обективно погледнато, е реализуемо в краткосрочен план.
2. С Пловдив нещата изглеждат по друг начин и за там упорито говори сърцето със следните доводи: Макар да е дългосрочен проект, инициативата на децата сами да направят нещо, сами да направят първата крачка към осъществяване на това свое желание, е нещо забележително и много надеждно за в бъдеще.Определено заслужават похвала и подкрепа, за да бъдат мотивирани да развият усещане за самостоятелност, така че и в бъдеще да се учат да вземат нещата в свои ръце. Силно ме впечатли, че са измислили толкова красив начин сами да си помогнат, написвайки книжка. Наистина шапка им свалям за това. Аз сигурно не бих се сетила за такова нещо, а ето – те ми дадоха един житейски урок. Тук прибавям и доводите на Окси относно разположението на Пловдив, което позволява повече от вас да присъстват на акцията, както и разпределянето на задачите относно организацията на място. Идеята за маратон също е чудесна!
Да не забравяме, че истинската цел на всички тези мероприятия не са материалните неща – те идват и си отиват – а онова, което остава у хората и осветява пътя им в живота.
В духа на тези си разсъждения ми идват и други мисли не само по отношение на предстоящата акция, а на акциите ТМЛ изобщо и бих искала тук да ги споделя с вас:
Мисля, че най-добрата помощ е тази, която учи човека на самопомощ, т. е. учи го сам да си бъде полезен, да проявява активност, за да се справя с живота самостоятелно и да бъде независим. Затова смятам, че си струва да се подкрепят проявите на добра воля и решителност.
Питам се от известно време, дали не би било по-добре за бъдещите акции ТМЛ да концентрираме вниманието си върху познати обекти, където опитът е показал, че има добра почва за развитие на човешки качества и добродетели. Ясно е, че във всяко дете и всеки възрастен човек са заложени добри качества, но ние не можем да огреем навсякъде, даже ако всяка/всеки от нас беше милионер. Хората се нуждаят от трайни и качествени връзки, а за тях се иска време и постоянство. Затова аз лично виждам нашата задача не в това да правим хората щастливи, а да им помагаме сами да откриват и градят щастието си, като свободни и самостоятелни индивиди, които носят отговорност за себе си и своя живот.
Дано да не съм ви отегчила с аргументите си, но така ми текна и го пуснах да изтече. Желая ви хубава неделя и ви пращам поздрави от Германия. 

28ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 3:37 pm

Viksi

Viksi
Admin

Дани, за компромисни варианти време нямаме. Срока е до утре и ще се избира от тези варианти.Относно Роси многократно сме говорили с нея, тя сама предложи да се нагърби и с организацията на ТМЛ ако изберем нейния вариант. Справи се повече от чудесно с нелеката организация на два базара и вярвам,че ще го направи отново. Относно присъствието на самата акция за мен лично е важно това с което ще помогнем - да съберем нужната сума за необходимите неща и да завършим започнатото както трябва. Защото и да сме половината форум там какво значение има. Присъствието в самия ден на акцията не е от най-важните фактори в момента. Може и 5 човека да са на самата акция и всички останали да са духом с присъстващите, важното е да помогнем.

29ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 4:01 pm

valzal

valzal
Admin

Мила, Минааа , нямаш си представа колко ми е хубаво да те видя тук и да те чета ... Толкова обоснована и прозорлива както винаги!Както се вижда в по-задните постове и аз бях тласкана към Пловдив поради същите аргументи, само дето не си ги написах толкова красиво като Мина. После като прочетох за Наречен и въодушевлението на Роси и знаейки, че повечето Тошелинки клонят на там си казах - нека да е Наречен.Сега като прочетох мнението на Мина бях на път да си променя мнението отново, но няма време за това, няма време за нови вариянти и умуване. Мисля,че задължително трябва да помогнем на Пловдив с площадката, нищо че е проект в дългосрочен план, както Мина каза трябва да помагаме на тези,които сами се опитват да си помогнат. Но нека да е в един по-топъл ден , да им посветим не час или два , един спортен полуден с маратон и каквото още им е на сърце на децата... така че аз все още съм за ТМЛ в Нареченски Бани.



Последната промяна е направена от valzal на Вто Фев 19, 2013 4:30 am; мнението е било променяно общо 1 път

30ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 4:14 pm

rosi_k



Здравейте и от мен Smile първо да ви кажа че отностно организацията за мен няма проблем, нека никои да не се притеснява че ме натоварва, защото за мен това не е натоварване а удоволствие, както съм сигурна че би било за всяка една от нас. Аз естествено съм за Нареченски бани Smileне че ако решите акцията да е в Пловдив няма да се радвам и няма да помогна, но мисля че определено каузата в наречески бани е по - лесно изпълнима и вложеното като труд и дарение ще се видят в най кратки срокове. Ремонта в дома трябва да приключи до април и след това всички ще имаме удоволствието да се похвалим че сме допринесли за европейския изглед може би на единствения така изглеждаш дом в БГ ( защото аз друг такъв не съм срещала Smile) Относно присъствие, всички които биха могли да дойдат в Пловдив, биха могли да дойдат и в асеновград все пак разтоянието е 15 км SmileТова е от мен каквото и да решите аз съм с вас плътно и с каквото мога ще помагам дали в пловдив или в нареченски бани екипа ще е в един и същи състав, защото Тоти е тук, Вили също е наблизо, така че не се притеснявам за това че няма тошелинки наблизо Smile

31ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 4:31 pm

irenap

irenap

аз искам само да разсея притесненията ви за това че мястото, ще определи броя на присъстващите. Всъщност Нареченски бани е доста удобен за всички, които са в Южна България, а и разстоянието никога не е било проблем, проблем са парите и времето в повечето случаи. Нека си спомним, че Окси пропътува пътя от Благоевград до Шумен, ние от София също, а в същото време тази зима не можахме да бъдем в Плевен, който е далеч по-удобен като място. Така че нека не ни тревожи мястото и неговата отдалеченост

32ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 17, 2013 4:57 pm

Danna Donku

Danna Donku

Роси ме убеди, така че пак се връщам на първоначалния ми изборSmile

33ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty :) Пон Фев 18, 2013 7:35 am

raj4eto



Здравейте момичета, малко късно се включвам,но следях темата постоянно и когато прочетох мненията на всички ви,всяко със своите доводи мога да кажа, че аз подкрепям каузата за Нареченски бани. Мисля ,че сумата е възможно да бъде събрана, а и целта определено си заслужава, защото няма нищо по хубаво от това едно дете да усеща домашен уют, да се чувства у дома.Хареса ми факта ,че директорката и хората от дома се борят за тези деца, защото все някой трябва да го прави, защото всяко дете заслужава по добро бъдеще и дом. Виждала съм персонал по домовете, за които това е просто работен ден и начин да си вземат заплатата накрая на месеца и определено винаги се радвам, когато установя,че все пак са останали хора, за които това е много повече и не се предават.Те се борят като всички нас за тези деца и мисля ,че децата най-вече ще бъдат много щастливи. За мен всяка от акциите си е прекрасна сама за себе си, няма добро, което да не е магия и знам и вярвам,че ще разпръснем тази магия на още много места, но в случая определено съм за тази акция. Каквото и да решите съм с вас и ще се включа с каквото могаSmile

34ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Вто Фев 19, 2013 4:47 am

valzal

valzal
Admin

Еее, Тошеви слънца, очевидно повечето изказали мнение са за ТМЛ Българя,2013 - Нареченски Бани. Благодаря на всички, които отделиха 3 минути от ценното за всички ни време - да се обосноват защо!
И тъй като БиХ няма да имат акция или поне не този февруари, ние спокойно можем да обявим,че сме в АКЦИЯ! cheers
Може би ще е добре, Роси да ни каже колко би струвало оборудването на кухнята с шкафчета за да приценим на какво да се спрем. Също така от къде и как ще стане заплащането на мебелите, защото по спомен нямаме практика да даваме пари на ръка на самият дом ...
Напред, Тошелинкииии! Правим мартенички, продаваме ...кой какво продал и колко събрал тук ---> https://bglovetose.bulgarianforum.net/t14-topic . /аз за мой срам и жал имам само едничка продадена до момента Embarassed / Надявам се нещата да се променят!
Да не забравяме също така,че едни дечица от Враца имат нужда от дрешки и обувки! Който има въпроси по темата или е изпратил пакет да пише тук ---> https://bglovetose.bulgarianforum.net/t62-topic

Хубава и ползотворна седмица на всички!
[img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4

35ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Фев 20, 2013 1:42 pm

diana_88

diana_88

С малко закъснение да изкажа и аз мнение.Бих подкрепила и трите предложения,но най-разумно ми се струва акцията да се проведе в дома в Нареченски бани.

36ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Фев 21, 2013 6:18 pm

irenap

irenap

Акцията ни може да се счита за официално открита. Босна ще отложи своята акция, т.к вече закъсняха доста, така че и ние и международния форум преминаваме към нашата. Там вече сме постнали инфото. Да започваме с набиранено на средствата и по-конкретните обсъждания.
Както и досега средствата по банков път се изпращат на сметката на Даниелка

сметка в ЛЕВА
Райфайзенбанк
Даниела Иванова
IBAN: BG97RZBB91551097276003
BIC: RZBBBGSF

Ето и адреса за пощенски запис

Елеонора Стоянова Василева
гр.Кюстендил 2500
ул"Орлица"5
до поискване

Който изпрати своят принос моля да пише тук!

Адрес за изпращане на картички, ще помоля Роси да ни го даде

37ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Фев 21, 2013 8:55 pm

rosi_k



здравейте момичета I love you най - искрено се радвам, че решихме тази година да подкрепим дома в Нареченски бани Laughing Моя адрес е : гр. Асеновград кв. Долни Воден ул. Драва 24 Росица Банкова Киркова. Прочетох някъде по горе че искате информация и за кухнята в дома, но искам да ви кажа, че ремонта на кухнята е оставен за последно и когато с директорката говорихме, тя не успя да се ангажира със срокове за приключването му именно затова и предложи като по - добър вариант обзавеждането на стаята с което ремонта по общата част ще приклучи и децата ще могат да се настанят в новите си стаи <a href=http://yours. Още утре ще и се обадя и ще и съобщя добрата новина, ще попитам информативно и за цената на кухненските шкафове, ако е нещо с което бихме могли да се справим мисля че не е от голямо значение че в деня на ТМЛ няма да е приключил ремонта евентуално, все пак ще има един завършен проект. Бях помолила Вики да побликува тук този модел които те са избрали за обзавеждане, както знаете стойността му е 800 лв. Ако Вики не е постнала линка я моля да го направи за да го видите всички I love you ! Ако нещо ви интересува и не е ясно или трябва да изясня с директорката и съм забравил моля напомняите всички си ме знаете каква забтаванка съм geek ТМЛ България - 2013 - Page 2 1199265026 ТМЛ България - 2013 - Page 2 1199265026 ТМЛ България - 2013 - Page 2 1199265026

38ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Фев 21, 2013 9:07 pm

valzal

valzal
Admin

Роси, златна [img]http://www.pic4 благодарим,че ни даде твоят адрес ...може да ти дойда на гости geek , но и трябва и адреса на домът в Наречен / точен адрес с пощ. код и всичко/ за да го постнем и тук и в международния за да може всеки който желае да изпрати картичка. Относно въпросите към директорката попитай , колко време ще е нужно да се реализира проекта за обзавеждането на стаята. Ако планираме посещение в дома на 30.03 - удобно ли ще бъде за тях и кога най-късно трябва да се разплатим за да може всичко да е готово когато отидем. В момента аз друго не се сещам ...
ТМЛ България - 2013 - Page 2 1199265026 ТМЛ България - 2013 - Page 2 1199265026 ТМЛ България - 2013 - Page 2 1199265026
освен че не се сетихме по-рано един базар за мартенички да спретнеш там ... ти вече си спец на базарите lol! , шегувам се бре ... само и това ти трябва сега geek

39ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пет Фев 22, 2013 10:26 am

Viksi

Viksi
Admin

Ето я снимката на стаята чието обзавеждане ще подпомогнем. ТМЛ България - 2013 - Page 2 5902240i

Дома работи с фирмата,която прави тези мебели и останалите стаи също са от този вид.
Влади, за базар трудно ще се справим с конкуренцията на 'професионалните' търговци на мартеници иначе беше обсъждана такава идея преди Smile

Началото е сложено! Успех на ТМЛ 2013 [img]http://www.pic4

40ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пет Фев 22, 2013 1:42 pm

tinalogos

tinalogos

Момичета ,не знам какво става с този сайт,но аз още преди седмица си дадох мнението ,а сега го няма.Въпреки ,че е късно само споделям ,че и аз бях за Нареченски бани! <a href=http://yours

41ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пет Фев 22, 2013 2:38 pm

valzal

valzal
Admin

Здравей , Тина . Аз проблем до сега не съм засичала, но и Ели каза ,че уж си е написала поста , а нищо не се е показало ... на мен ми се е слувало след като си напиша поста и в бързината вместо да цъкна на Send, аз цъкам на Preview и тогава вече разбираемо не излиза поста и като изляза от форума се загубва. Ако има проблеми и в бъдеще - сигнализирайте! [img]http://www.pic4

Момичета, Роси не знам кога ще има възможност пак да пише тук и да прочете, ако я засечете на ФБ или скайп питайте за адреса на Дом "Гергана". Проекта на стаята е много хубав!

42ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Фев 23, 2013 4:41 pm

rosi_k



момичета адреса на дома е с. Нареченски бани ул. Младост 1 пк. 3342 община Асеновград област Пловдив. Необходимия срок за сглобяване на мебелите е не повече от 2 дни, защото конструкцията на стаята е вече готова. Говорих с директорката преди няколко минути и тя в понеделник ще ми се обади да ми каже точните размери за мебелите, каза че не е проблем да обсъдим и друг проек, просто този е работен и е в стила на останалото обзавеждане. Предупрех я за картичките и тя ме увери че няма да има никакъв проблем със тяхното съхранение. В понеделник повече подробности за цената на кухнята и размерите. Жената ме увери че ако все пак не успеем да съберем цялата сума би могла да отпусне някаква сума за да завършим цялостоно проекта. Това е от мен ако съм забравила да отговоря на някои въпроси напомняйте ми flower flower flower

43ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Фев 23, 2013 6:02 pm

irenap

irenap

Роска, това пк3342, пощенски код или пощенска кутия е, защото в нета излиза друг пощенски код 4880?

44ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Фев 23, 2013 8:11 pm

rosi_k



директорката ми го каза като пощенски код, ако имаш възможност провери някъде и аз ще се поразгледам study

45ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Фев 24, 2013 4:00 pm

Viksi

Viksi
Admin

Добавих правилния адрес в първия пост, да се вижда.

46ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Фев 25, 2013 5:31 pm

rosi_k



Момичета здравейте, започвам директно с последната информация, която преди няколко минути получих от директорката. Първото и много важно нещо е да уточня пощенския код на с. Нареченски бани които е 4239 това е актуалния пощенски код адреса е същия с. Нареченски бани ул. Младост 1 община Асеновград област Пловдив. Второто - много важно нещо е времето за което ще се изпълни поръчката, която ще е най - малко 2 -3 седмици, което прави датата 30.03 невъзможна за изпълнение и привеждане на стаята в готов вид. Директорката беше много притеснена, защото както ви споменах е изключително отговорна жена, от невъзможността да изпълнят поетия ангажимент. Въпреки че ние доколкото аз знам не сме твърдо решили за дата 30.03, тя е само работна нали така scratch ? Моля всички да отделят време и да го коментираме този въпрос, за да не стане така, че да не успеем да се включим в сроковете. Третото нещо за което говорихме е цената на кухнята която е 753 лв. както ви споменах в предните постове, дома има известна сума предвидена за довършване на ремонта, затова и тези средства са вложени в капато за въпросните кухенски шкафове, но те също няма да бъдат готови до 30.03 защото в помещението все още тече ремонт. Та на кратко ако решим да подпомагаме и закупуване на кухненските шкафове, капарото ще бъде участие на дома. Моля всички да се активизираме и да решим какво ще правим с избора на дата, за да бъдем спокойни че всичко ще е така както всички го искаме..перфектен ТМЛ [img]http://www.pic4

47ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Фев 25, 2013 5:50 pm

irenap

irenap

аз не виждам проблем датата да е някоя от следващите съботи през Април, все пак Великден е чак на 01.05, така че началото на Април няма някакви празници.
А пък ако ние имаме пари достатъчно поне за едно от двете неща по-рано, можете да отидете с директорката още средата на март да ги поръчате мебелите. Много зависи колко пари ще имаме от мартениците, понеже тях ще ги имаме преди 20 Март. Не е фатално да уточним датата за посещение когато видим кога ще имаме налични 800 лв, за да започне изпълнението на поръчката
А сумата за кухнята, която е нужна е тези 750 лв, или това е само платеното капаро, че не разбрах добре?
Тайничко се надявам да можем да съберем пари и за двете неща, но това ще го видим в края на Март. Дотогава ще дадем приоритет на едно от двете неща, и мисля, че е редно директорката да прецени кое според нея е по-належащото. Останах с впечатление, че тя предпочита да завърши спалните и нямам против да платим за спалнята пък после щ евидим

48ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Фев 25, 2013 5:52 pm

PolskoCveke

PolskoCveke

А някога първата акция в България беше на рожденния ден на Тоше,колко много избягахме от тая дата с течение на времето Smile

http://izgubena.blog.bg

49ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Фев 25, 2013 5:59 pm

Viksi

Viksi
Admin

Остават ни два варианта 6-ти и 13-ти Април. Ако изберем 13-ти ще има повече време и ще е сигурно,че всичко ще е готово, но мен ме притеснява да не забавим следващата акция,но не е чак толкова голям проблем предвид ,че акциите в международния напоследък не вървят по типичния ред. Ще е добре да изберем по-сигурната дата за да е всичко навреме и наред

50ТМЛ България - 2013 - Page 2 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Фев 25, 2013 6:10 pm

rosi_k



искре директорката мн отдавна ми даде да разбера, че за нея е по важно децата да са настанени в новите си стаи защото така или иначе кухнята е проект които тепърва се планира и подхваща, та за това мисля, че стаята е определено по разумния и реално изпълним проек за тези срокове, а ако дай Боже съберем и за кухня, винаги можем да отидем и да видим и нея след като тя е готова, но това няма да се случи по рано от май месец. Затова и аз ви предлагам да насочим усилия към стаята и в деня на акцията да видим един завършен проект ( ще бъдете очаровани Smile сигурна съм SmileАз предлагам датата към която да се насочим да е аколо 13. 04 за да имаме гарантирани 3 седмици за поръчката и два дни които поиска директорката за сглобяване и тн. Затова нека да го измислим така че да няма напрежение и излишни нерви,защото си знаем БГ фирмите и как се спазват сроковете у нас. Вики ми спомена за следващата срана която е след нас, аз не влизам в международния така че не съм компетентна относно този въпрос. И да цитирам Галето све пак не е важна датата, а това което остава след нея !

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите