Български форум за Тоше Проески
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Български форум за Тоше Проески

Добре дошли на всички почитатели на Тоше Проески, които са заедно, за да продължат мисията му :Да правим добро, без да очакваме нещо в замяна !


You are not connected. Please login or register

ТМЛ България - 2013

+15
tinalogos
diana_88
raj4eto
rosi_k
Mina Ioveva
wili_wes
Benush
cresha
dimitrina_divas
Lili8may
irenap
Danna Donku
Viksi
eleonara
valzal
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 5]

1ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty ТМЛ България - 2013 Сря Дек 26, 2012 7:25 pm

valzal

valzal
Admin

First topic message reminder :

ВАЖНО!

Благотворителната акция ТОШИН МОСТ НА ЛЮБОВТА стартира!
Средствата може да изпращата на познатата банкова сметка:

сметка в ЛЕВА
Райфайзенбанк
Даниела Иванова
IBAN: BG97RZBB91551097276003
BIC: RZBBBGSF

основание за превода: ТМЛ

За онези от вас, които предпочитат пощенски запис,ето адрес:

Елеонора Стоянова Василева
гр.Кюстендил 2500
ул"Орлица"5
ДО ПОИСКВАНЕ

Който изпрати своят принос моля да пише тук!

Срок за изпращане на средствата 20.03.2013г. , а ако сте си закупили мартенички и желаете да спестите от пощ. разх. може да изпратите средствата за акцията с паричките за мартенчиките.

Адрес за изпращане на пощенски картички:

с. Нареченски бани 4239
Област Пловдив, община Асеновград
ДДЛРГ "Гергана" ул."Младост" №1



Хайде нека ни е успешна акцията!

от 15/02/2013г.
Дойде време да решаваме окончателно къде ще се проведе тазгодишната акция Тошин мост на любовта България 2013.
Ще опиша накратко трите окончателни идеи и очаквам вашите мнения. Моля за активност и обоснованост на мненията за да вземем обективно решение!

Пловдив- дом " Мария Луиза"
Спортна площадка за която се събират в момента средства чрез продажба на книжка с есета на деца от дома на тема какво е любовта.
Бихме могли да помогнем финансово този проект ,който е на обща стойност
88 000 лева
- ще бъде построена на няколко етапа ,всеки от които ще струва 20 000 лв
- нашето участие в тази инициатива може да бъде удостоверено с фактура ,а по-късно след завършването на площадката ще се прави нещо като мономент с имената на дарителите.

Дом в Нареченски бани

В дома в момента има 22 деца. В момента там се извършва основен ремонт. След ремонта всеки две деца ще имат собствена стая.
- можем да помогнем за завършването на последната стая за която не са стигнали парите. необходими 800 лв; или да закупим кухненски шкафчета за кухнята в която има ремонт.

Кампания на сейв дарина

Средствата,които съберем можем да изпратим за някоя от активните кампании за лечение на деца. В момента има активна кампания, но тя е към своя край,защото парите скоро ще бъдат събрани, но при следваща можем да се включим ако изберем този вариант.

Срок за избор на кампания Понеделник, 18.02.2013г!

Ще копирам обратно постовете на Исето, Дани и Вики, които са си по темата.

@irenap
скъпи съфорумци, време е да се разбудим и да почнем да мислим за нашата следваща акция Тошин Мост на Любовта, защото Март наближава. Давайте вашите идеи и предложения какво и къде би било удачно да се организира. Всички знаем, че успехът на една акция зависи много от доброто и навременно планиране, така че за почваме с мисленето и предложенията

Danna Donku
Привет от мен, аз нямам ясно и конкретно предложение за момента, но ще импровизирам. След успеха на базара и красотите, които видях, предлагам годишната ни акция да мине под формата на базар, като парите да са насочени към лечение на някое болно дете или деца. Мисля, че с индивидуалната помощ можем да спечелим повече гражданско внимание и много случайни хора да отворят сърца и да помагат на свой ред. Също така ще си правим и мартеници, както всяка година. Конкретен дом в момента не мога да предложа, затова ми хрумва, че можем да продължим с базара, тъй като е удивително колко средства са събрани за няколко часа;
Ако ви хареса идеята, можем да я дообмислим, ако ли не- да се залавям да мисля нещо конкретно....

@Viksi
Базара не е типична инициатива като за ТМЛ, а и не можем да рискуваме да го организираме в друг град понеже сега сме познати само в Асеновград. Аз мисля,че първо трябва да помислим за дом в град в който до сега не сме имали акция , дали има подходящ и желаещи да се наемат с организацията и ако не се намери тогава можем да сменим малко формата на акцията ТМЛ като съберем помежду си средства , разбира се с помощта и на международния форум и я дарим на предварително избрано дете. Но това като резервен вариант. Има още домове и градове в който не сме били така че очаквам предложения

rosi_k:Тука до Асеновград има един дом за деца от 0 до 7 години в село Нареченски бани така че ако искате да е дом може да проверим и да видим какви са нагласите в него. Друг вариант е да се насочим към Чепеларе и околията, там също е пълно с домове, в които не сме били. Така че има много алтернативи



Последната промяна е направена от valzal на Пет Юни 07, 2013 5:29 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти


76ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Мар 27, 2013 1:35 pm

eleonara

eleonara
Admin

Момичета,момчета представям ви актуалният списък с всички постъпление до 27.03.2013г.
Искра Рацова
Владислава Златева
Даниела Костова
Диана Радкова
Илонка Алипиева
Лилия Димитрова
Тотка Славова
Нели Цекова
Олга Хрисчева
Мина Йовева
Марин Маринов
Gerda Hauck
Албена Ганчева
Еличка Уорд
Рая Султанова
Нина Андреева
Иванова Сандански
Гълъбина Йосифова
Албена Иванова
Роза Мурджева
Троян Георгиев
Живко Желев
Христина Христова
Димитрина Тончева
Вилиана Трайкова
Данна Донку
Ели Василева

общо:1435лв.

Международно участие:
Gerly Annok.
Dezan Marjana
Джени

ОБЩО:282,75лв

Роси писа в ФБ,че мебелите вече са готови.Така,че няма притеснения относно датата на акцията.Мебелите ще бъдат монтилане на време.До момента е платено капаро в размер на 300лв и сега е платена останала част от сумата 710лв.Много се гордея с вас,страхотни сте.Моята най-голяма гордост.Сигурна съм,че и още един човек много се гордее с нашите постижения ТМЛ България - 2013 - Page 4 3210271528 ТМЛ България - 2013 - Page 4 3067486102 ТМЛ България - 2013 - Page 4 803163692
[img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4

77ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Мар 27, 2013 2:03 pm

eleonara

eleonara
Admin

Към общата сума прибавяме и 260лв./250 от мартенички +10лв от продадена книжка/ от Окси,които са при нея в момента.Както се наложи така ще ги оползотворим.Така събраната обща сума в момента става 1977,75лв.Като от нея са платени 1100лв,/мебелите/и разполага ме със 877,75лв в момента.

78ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Мар 27, 2013 3:53 pm

Viksi

Viksi
Admin

уау, доста добра сума! Чудесно! [img]http://www.pic4
Табелките за мебелите и черешата също са ни готови, при Тина са / тя ги поръча в Шумен/ и ще ги изпрати на Роси. Логото на акцията ще го рамкираме в Стара Загора и ще го занесем в деня на акцията живот и здраве на 13 Април!

79ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Мар 28, 2013 5:23 pm

irenap

irenap

след като сме почти готови, мисля че е време да обявим и дата за акцията, за да може отсега който може да си планира времето и да каже дали може да присъства. Та както говорихме засега идеята е датата да е 13 Април. Казвайте дали е ок и дали бихте могли да присъствате

80ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Мар 28, 2013 7:15 pm

Viksi

Viksi
Admin

Мебелите са вече в дома.
За присъствие аз планирам засега заедно със сестра ми и Бенжди, Диди е под въпрос

81ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Мар 30, 2013 8:32 pm

eleonara

eleonara
Admin

Аз няма да успея да присъствам.Но чакам акцията като топъл хляб.Сигурна съм,че всичко ще бъде наред.Вчера се разбрах ме с Роси парите които са при мен ще ги изпратя по сметката.Тя каза,че има някаква сума при нея за пакетчета за децата.Така,че ще изчакам до средата на другата седмица за евентуални постъпления и ги пускам Smile

82ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Мар 30, 2013 9:58 pm

irenap

irenap

Хърватска са събрали 30 евро, искат да ги пратят по пейпал, така че им дадох моите данни, после ще ги прехвърля по сметката, че не съм сигурна дали Дани има пейпал

83ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Апр 03, 2013 4:52 pm

irenap

irenap

30 eвро от Хърватска са при мен, мисля да ги донеса в Асеновград, ако трябват за нещо, пък ако останат ще ги преведа на Дани по сметката

84ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Апр 04, 2013 8:37 am

тотолина



Здравейте, при мен също има 30 лв за акцията от Галя Арабаджиева и от Марин Маринов, които ще донеса на място в деня на акцията, така се разбрахме с Роси. Хубав слънчев ден желая на всички sunny ТМЛ България - 2013 - Page 4 3210271528

85ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Чет Апр 04, 2013 5:13 pm

rosi_k



момичета да ви обясня на кратко какво се случва до момента : Тук нещата се развиват по план мебелите са в дома сглобени са стаята се е получила много добре, директорката беше много щастлива. Картичките вече са около 20 броя има и един диск на Тоше при нея. Предлагам да купим балони и торта за децата както си е по традиция. Табелките от Тина са при мен вече и са мн добре изработени. Аз имам 25 лева при мен от продаждата на мартеници, но в предвид цената на голяма торта за 21 деца ще са ми е необходими още средства затова писах на Искра да ми прати 50 лв, които мисля че ще са ми достатъчни. Парите ще ги употребя за балони, торта череша ( евентуално ако намеря по това време ). Пакетчетата ще ги купя с парите от мартениците. Децата в дома са 21 на брои и са на възраст от 3 до 12 годишни, като най - много са 5 -6 годишните.Момичетата и момчетата са 50 на 50, деца с увреждания няма. Изброявям ви нещата които сам подготвила и трябва да се купят, ако някои се сети щое нещо което аз съм пропуснала моля да ми напомни Smile
1. череша
2. торта
3. пакетчета
4. балони
5. плакета ( вики)
6. табелките
7. картон за табло (картичките)
8. торбички за пакетчетата
flower flower flower flower flower flower flower
това ми измисли главата до сега, ако се сетите още нещо напомняйте

86ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пет Апр 05, 2013 5:04 pm

irenap

irenap

днес изпратих 30те евро, които бяха при мен на Роси, за да може да закупи всичко необходимо. Само ще помоля Ели да ги добави в общия списък

87ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Апр 10, 2013 8:19 pm

cresha

cresha

и аз ще помоля Ели да редактира общия списък и там да фигурират моето име, на Ивайла Чилева, Рени и Хриси - които изпратихме мартенички на София.

88ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Апр 13, 2013 5:23 pm

irenap

irenap

копирам тук разказа на Галето за днешната акция

Чудя се как с думи да опиша акция, която не е само благотворителност, а чувства, емоции и много ЛЮБОВ! - С Тоти тръгнахме от Пловдив, в 9 бяхме в Асеновград за да се видим с Вили, Роси, и Гошето. Последва един прекрасен 20 минутен път до Нареченски бани в компанията на красивия ангелски глас, който всички обожаваме. Природата блестеше в цялата си красота и като снимки се редуваше пред очите ни. Завладяващите багри на пролетта ни прегърнаха, но те не бяха достатъчни, колкото дългоочакваните прегръдки на нашата обща ЛЮБОВ с Диди, Бени, Вики, Дани, и Мими, с които вече можеше да започнем този мост на радост, обич и щастие! Бяхме посрещнати с усмивка от директорката, вдъхваща доверие, отговорност и много сила - познавам тези качества притежавани само от хора посветени не на едно, а на много деца. Започнахме подготовката, декорирахме картичките, изпълнихме стаята с цветни балони, внесохме тортата с лика на Тоше и подаръците за прекрасните деца от центъра. Разгледахме сградата и подобренията – мога само да кажа, че всичко е изпълнено с много топлина, уют и спокойствие – снимковия материал ще потвърди думите ми. Преминали през добре подредените стаи, побързахме да се озовем в тази, която знаехме, че е пълна със слънца, заради които и правим всичко това. Беше невероятно, те танцуваха, пяха, и се забавляваха, а всички нас от умиление и разплакаха. Дойде време да засадим черешата за да има спомен в годините напред и тази дейност поверихме на силния представител в групата – на Гошето! Всъщност дървото е символ на семейството, така че се надяваме дървото да пусне стабилни корени, да има силно стъбло и да дава плодове, които да бъдат здрави и хубави. Дойде време за снимки, прегръдки и целувки, люлки, катерушки, и много игра, запознанства, думички излезли с много любов, казани с тънко гласче, оставящи вечна следа. Опитахме се да запечатаме тези моменти в снимки, които съм сигурна, че ще ви докоснат. Е докоснати – докоснали раздялата е неизбежна, взехме си довиждане, обещахме си да минаваме винаги, когато можем, дори само за по една прегръдка и помахахме с ръка за да се обърнем и да тръгнем всеки към дома. По път запалихме пред Бог по свещ за здраве и берекет, изпратихме молитва и съм сигурна, че всеки в свойта лична не е забравил никое от тези и всички други малки дечица, познати, непознати, които имат нужда от това. ОБИЧАМ Ви момичета и Ви БЛАГОДАРЯ, че ви има! За мен вие сте като въздишка, като бягство от рутината, като място на което ме води сърцето, което е като тайна градина от която тръгват следите ми за да мога почерпила сила да прекося океана, да достигна небето и дори да спася земята. Знам, че в нашия малък свят всички сме личности, които вярват и учат по пътя си че забранени мечти няма. Знам, че всички пълним сърцата си с картини изпъстрени от цветовете на дъгата, чисти и искрени в които ви виждам и се чувствам уверена. Бих тръгна с вас на край света, все така да търся недостижимото и все така да се надявам, че невъзможно няма. ОБИЧАМ ВИ!

89ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Апр 13, 2013 8:31 pm

Viksi

Viksi
Admin

ето ме и мен , идвам с разкази и снимки

Тръгнахме в 7:30 старозагорската групичка- аз, сестра ми, Диди, Бенджи и нашата шофьорка Янчето. Докато се усетим стигнахме Пловдив, чухме се с Роси,която вече беше взела тортата и отиваше да вземе Галето, Тоти и Вили. Пристигнахме в Нареченски бани- много е хубаво там.Посрещнаха ни Тоти и Гошко и ни заведоха до дома. Там вече бяха Роси,Галя и Вили и течеше подготовката надуваха се балони и се чуваше силен трясък при спукването на някой от тях Very Happy
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bwy1367917283q - дома и отвън изглежда спретнат , с голяма и богата на люлки площадка
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Klz1367917312a ТМЛ България - 2013 - Page 4 Cqs1367917336b ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bwy1367917385r
Като влезнахме вътре момичетата вече бяха наредили получените картички и тортата беше там
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bfi1367917431i ТМЛ България - 2013 - Page 4 Rgh1367917445k ТМЛ България - 2013 - Page 4 Klz1367917466u
Отидохме при децата. Бяха насядали и ни чакаха търпеливо. Групата за модерни танци заедно със своята ръководителка ни представиха няколко танца, страхотни сладури, беше много мило
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bwy1367917540c ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bfi1367917561u
Раздадохме им пакетчетата с лакомства и книжка за оцветяване и донесохме балоните при което децата възкликнаха " Балониии" и очите им грейнаха. Поиграха си с тях, запалихме фоирверките на тортата,които привлякоха любопитните очички на децата.
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Arx1367917589u
Отидохме да видим и стаята,чието обзавеждане подпомогнахме. Етажа е разделен на две- за момичета и за момчета. Страната за момичетата е боядисана в светли цветове-розово, лилаво и стаите също. Изглеждат чудесно- уютни, светли , чисти.
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Opt1367917625a ТМЛ България - 2013 - Page 4 Jdv1367917650d
Излезнахме на двора да засадим черешата заедно с децата. Те много се отпуснаха-гушкаха се в нас, правихме си снимки, те правиха снимки с фотоапаратите ни, наблюдавахме как върви процеса по изкопаването на дупката за черешата. Гошко си имаше голям помощник в засяването- Ангел-най-голямото дете в дома- много добро и работливо дете. Сам изяви желание да донесе и донесе вода да полеем черешата, помагаше и в дома.
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Jdv1367917884u ТМЛ България - 2013 - Page 4 Klz1367917901o ТМЛ България - 2013 - Page 4 Opt1367917929y
Жената с черната коса е директорката на дома. С нея доста си поприказвахме след акцията. Определено останахме с добри впечатления и със сигурност в това,че сме избрали правилния дом към който да насочим помощта си.

И продължаваме напред заедно защото...
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bfi1367917962c
Представям ви най-добрия организаторски тандем на асеновградска област Роси и Гошко. Огромно благодаря на нашите прекрасни организатори, всеки бил част от организацията на ТМЛ знае колко отговорно е,но си струва заради сладкото удовлетворение след това

ТМЛ България - 2013 - Page 4 Viu1367917998y

Всички заедно:
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Arx1367918020r
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Bwy1367918037y



Последната промяна е направена от Viksi на Вто Май 07, 2013 9:14 am; мнението е било променяно общо 1 път

90ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Съб Апр 13, 2013 8:49 pm

Benush

Benush

Ееее,думи нямам!Нищо нямам! Само душата и сърцето са ми пълни и се чувствам прекрасно от това,което направихте всички в днешния ден! Викс, благодаря за разказа и за снимките и недей да казваш,че не е кой знае какво! Всяка дума,всяка снимка говорят толкова много! Обичам ви и ви си покланям да земята!!![b]

91ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Апр 14, 2013 2:18 am

valzal

valzal
Admin

Благодаря Ви, момичета! От все сърце ви благодаря! За разказите,за снимките, за това, че МОСТА го има и ще го има благодарение на Вас! За пореден път си казвам, че вие сте най-красивите хора, които познавам! И се чувствам късметлийка,че ви познавам! Какво да кажа всичко изглежда прекрасно - стаите, децата , тортата, картичките ... вие сте прекрасни и аз много ви обичам!
[img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4

А сега ще постна най-актуалния списък на всички участвали в тази красота към момента, ако имам пропуск Ели като се върне ще го оправи.

Искра Рацова
Владислава Златева
Даниела Костова
Диана Радкова
Илонка Алипиева
Лилия Димитрова
Тотка Славова
Нели Цекова
Олга Хрисчева
Мина Йовева
Марин Маринов
Gerda Hauck
Албена Ганчева
Еличка Уорд
Рая Султанова
Нина Андреева
Иванова Сандански
Гълъбина Йосифова
Албена Иванова
Роза Мурджева
Троян Георгиев
Живко Желев
Христина Христова
Димитрина Тончева
Вилиана Трайкова
Данна Донку
Ели Василева
Оксана Данаилова
Ивайла Чилева
Мирена Иванова
Галя Арабаджиева
Роси Киркова
Ралката

общо БГ:1780 лв.

Международен Форум:
Хърватска
Gerly Annok.
Dezan Marjana
Джени
анонимен дарител /195.56лв/

общо Межд.:536,91 лв.
_______________________________________
ОБЩО : 2316,91 лв.

Също така паричките на Жанета може би са пристигнали, но като си дойде Ели ще ги добави в списъка.

Благодаря ви момичета,че и аз съм част от това! ТМЛ България - 2013 - Page 4 3210271528

92ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Апр 14, 2013 5:55 pm

Lili8may

Lili8may

И аз нямам думи да опиша колко се вълнувам само от разказите и от снимките ви! Благодаря ви, мили мои,за споделените емоции. Стаите на децата са приказка. Толкова красиви цветове. И въобще целият дом изглежда много добре устроен.
Сигурно за кой ли път ще го кажа, но Роси е нашият герой. И всички, които участваха по един или друг начин в Тошин мост на любовта 2013. Браво на нас!
Единствено съжалявам, че тази година ме нямаше и не можах да споделя емоциите с вас и да ви прегърна всички. Но по-важното е, че още едно кътче от България е белязано от Тошиния мост на любовта. Обичам ви ТМЛ България - 2013 - Page 4 3210271528

93ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Нед Апр 14, 2013 6:50 pm

rosi_k



здравейте мили момичета, много се радвам че поредния тошин мост на любовта мина успешно и всички се удовлетворени flower flower flower. Които ме познава знае че аз сам доста разсеян човек и ме няма мн мн по сметките но мисля че съм длъжна пред всички вас да обясня подробно за какво са отишли паричките ви. Извинявам се предварително ако допусна някоя неточност и моля да ми простите. При мен имаше останали 25 лв от мартениците дарние от светла николова, които аз продадох март месец, 10 лв пристигнали от таша от сараево, 27 лв от декупажа също дарение от светле - което прави 62лв. Наложи се искра да ми прати още допълнително 60 лв. защото се оказа че тези които имам при мен няма да ми стигнат Crying or Very sad и общата сума за разходи стана 122лв. Похарчила съм :
5 лв. череша
1,50 лв опаковки, пликчета ( за пакетчетата)
31 лв торта
22,10 лв. лакомства за пакетчетата
7,20 лв. балони и свещи
21,50 лв. оцветителни книжки и моливи
което прави : 88,30 лв.
Останалите 33. 70 вл съм ги пратила по диди за да ги предаде на даниела и да се върнат обратно в сметката ни за следващата акция. За някои покупки нямам бележка, защото гоши пазарува вместо мен и не се е сетил да поиска а в провинцията хората нямат навика да дават без да им поискаш за което се извинявам Embarassed, за тези които имам бележки също съм ги дала на диди да ги съхрани. Благодаря на всички вас които бяхте до мен през цялото време и ме подкрепяхте Обичам ви ! ТМЛ България - 2013 - Page 4 3210271528

94ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Апр 15, 2013 4:01 pm

Viksi

Viksi
Admin

Фактурата за мебелите
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Viu1366130763q

протокола от дома
ТМЛ България - 2013 - Page 4 Viu1366130801d



Последната промяна е направена от Viksi на Вто Апр 16, 2013 4:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път

95ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Пон Апр 15, 2013 4:37 pm

irenap

irenap

след успешно приключилата първа фаза на акцията, наясно сме, че имаме близо 1100 лв остатък. Време е да решим къде да го насочим и дали да е цялата сума
Ще помоля Окси, чиято идея бе дарението за детската болница във ВАРНА, да ни каже каква сума според нея ще ни трябва за това и Рая да провери колко ще ни струва посещение на клоун при децата и разбира се дали би могла да го организира на място.
Сейв Дарина също винаги ги има като вариант, така че според сумите, може да помислим и за там. А няма да е лошо да си оставим и някой лев в касата за резерв и бъдещи мероприятия

96ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Вто Апр 16, 2013 2:15 pm

valzal

valzal
Admin

http://www.save-darina.org/content/view/788/1/

С остатъка от сумата бихме могли да помогнем на това детенце да прогледне напълно!

97ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Вто Апр 16, 2013 4:40 pm

Viksi

Viksi
Admin

Идеята ,която имаме още преди акцията и си обещахме да осъществим ако ни останат пари от акцията беше за клиниката във Варна / припомням става въпрос за дечица в онкологична клиника във Варна направили големи цветя от хартия за да украсят болничните системи/ та идеята беше да им занесем материали с които те да продължават да правят по цветен престоя си там и ако е възможно да заведем клоун поне за кратко да предизвика усмивките на лицата им. Рая се зае да координира нещата на терен. Използвала е услугите на тази фирма и е доволна как работят http://www.party-jack.com/page.php?50 Мисля че можем да подарим 1 час усмивки на тези деца. Изчакваме Рая да говори с клиниката и когато има новост ще пиша пак.
След приключването на тази инициатива като разберем какво ни остава ще го разпределим за една или няколко други кампании.

98ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Апр 17, 2013 12:49 am

eleonara

eleonara
Admin

Момичета и момчета,тошелини и тошелинки.Работих ме неуморно последните месеци и резултата е на лице.Имаме зад гърба си още една успешно завършила акция "Тошин мост на любовта".Поздравявам ви всичките,прегръщам ви и ви целувам.Защото въпреки ежедневната ни борба с битовите ни проблеми ние,заедно продължава ме да раздаваме надежда и усмивки.И това всичко си заслужава.Много ви обичам,ето сега и окончателния списък с имената на всички включили се,разходи и приходи. cheers

Искра Рацова
Владислава Златева
Даниела Костова
Диана Радкова
Илонка Алипиева
Лилия Димитрова
Тотка Славова
Нели Цекова
Олга Хрисчева
Мина Йовева
Марин Маринов
Еличка Уорд
Албена Ганчева
Рая Султанова
Нина Димитрова
Иванова Сандански
Оксана Данаилова
Ивайла Чилева
Мирена Иванова
Галя Арабаджиева
Росица Киркова
Светлана Николова
Троян Георгиев
Гълъбина Йосифова
Данна Донку
Димитър Донку Таки
Вилиана Трайкова
Димитрина Тончева
Христина Христова
Живко Желев
Ели Василева
Ралица Милева
Жанета Танева
Христина Горанова
ОБЩО:1503лв

Международно участие:
Хърватска
анонимен дарител
Джени
Gerly Annok
Dezan Marjana
Gerda Hauck
Таша /Сараево/
ОБЩО: 546,91

продадени книги 344лв.


Което общо прави:2393,91лв. [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4

Похарчени са:
1100лв./мебели/
5.00лв./череша/
31.00лв/торта/
1.50лв./торбички/
22.10/лакомства/
7.20лв./балони и свещи/
21.50лв./книжки за оцветяване+моливи/
20лв./лого/
общо:1208,30лв.

т.е. остатъка е 1185,61 <a href=http://yours


Простете ми ако някой съм пропуснала,объркала и т.н.Но Владко не ме оставя да седна сама на компютъра.В момента цялата къща спи 3.47ч. посред нощ е ТМЛ България - 2013 - Page 4 112924775
Браво мафия,направо сме по здрави и от берлинската стена-НЯМА КОЙ ДА НИ БУТНЕ...НАПРЕД!!! ТМЛ България - 2013 - Page 4 3210271528 ТМЛ България - 2013 - Page 4 3067486102 ТМЛ България - 2013 - Page 4 803163692 [img]http://www.pic4 [img]http://www.pic4 <a href=http://yours <a href=http://yours <a href=http://yours <a href=http://yours [url=http://yoursmil


99ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Апр 17, 2013 1:01 am

eleonara

eleonara
Admin

Иначе за това къде да употребим остатъка от парите мисля,че ще е най-добре да заделим малка сума да имаме "на склад" за да имаме летящ старт при следващата ни акция.Аз предлагам парите от книгите да продължим да си ги събира ме.Така ще имаме на разположение 841,61лв ще стигнат и за болницата във Варна,което аз подкрепям с две ръце.А също и за дарение в Сейв Дарина,което ни стана като традиция I love you Това е от мен за сега...Много ви обичам ,бреее ТМЛ България - 2013 - Page 4 1199265026 [img]http://www.pic4

100ТМЛ България - 2013 - Page 4 Empty Re: ТМЛ България - 2013 Сря Апр 17, 2013 7:47 pm

Viksi

Viksi
Admin

Рая днес е ходила в болницата ето какво сподели:
Днес бях в болницата и разговарях с психоложката на децата.На първо място да кажа,че бях впечатлена от нея, уникален и положителен човек, усмихната и борбена жена.Като се има предвид ежедневната грижа за болните деца тя беше много положително настроена и отворена за всякаква помощ и инициативи в помощ на децата.Обясни ми,че те имат болничен клоун,които посещава децата и затова няма нужда да даваме средства за това. Освен това всеки ден идвали професионални учители да се занимават с тях. Един ден по музика, друг ден по рисуване.Сподели,че наистина имат нужда от материали понеже те се харчат най-много и всеки ден децата ги ползват. Предложи да постъпим както на нас ни е удобно и вариантите са:
- да дадем средствата в болницата и те да си набавят материалите според изискванията
- да дадат списък на материалите и местата от където могат да се закупят


Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите